Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korig nő a pénisz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korig nő a pénisz?

Figyelt kérdés
És milyen az átlagos péniszméret (Hosz,átmérő)?
2011. jún. 12. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Az átlagost minden szervezet másnak mérte le, de kb. 15 cm körüli az átlag. Átmérőt nem tudom.

Én korán érő típus vagyok, nekem 13 éves koromig nőtt, aztán 4-5 évig semmi, aztán megint nőtt pár centit, igaz én is nőttem.

2011. jún. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugy tudom, hogy kb. 21 eves kort szoktak mondani, amig a szervezet fejlodik, tehat addig nohet a fiuk penisze is. De nyilvan ez egyenenkent valtozo!


Az atlagos meretrol meg rengeteget lehet olvasni a neten, a legtobb cikkben olyan 13-17 cm koze teszik az atlagot, a 15 olyan realisnak tunik! De olvastam mar olyat is, hogy 12,8 cm az atlagmeret!

Atmerore 3-4 cm-t szoktak megadni atlagos erteknek, ami szamomra nehezen hiheto, tekintve hogy peldaul ezen az oldalon is a legtobb ember minimum 4,5 cm-es atmerorol szamol be, amikor a peniszmereterol ir...

2011. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
figyelembe kell venni hogy ezen az oldalon +3contiről kezdik el mérni ^^
2011. jún. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gigike2225 válasza:
azt nem tom,h meddíg nő,de az átlag az:15cm hosszú és 2.5cm vastag
2011. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!