Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az udvarlasba bele tartozik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az udvarlasba bele tartozik a fogdosas is? Vagy ez mar tulzas?

Figyelt kérdés

Olyan fiu idvarolt nekem, akit latasbol ismerek csak kb 1-2 eve; illetve az utobbi idoben bamult engem, elhivott fagyizni, meg koszont.

Ezt az kovette, hogy elkezdett dicsergetni, a hajamat fogdosta, azt mondta, hogy tudom, hogy mire buknak a ferfiak, meghogy keves ilyen lany van, mint en. Majd kb ra masfel orara odahajolt kozel hozzam, elkezdte a karomat fogni, vegul pedig a kezet a csipomre tette.


2011. jún. 12. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az a kérdés neked túlzás-e. Nem számít, hogy itt ki mit csinál a randin. Mert az egyénenként és alkalmanként, a helyzet függvényében változik. De ahogy kiveszem, neked ez nem tetszett.
2011. jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Minden a két féltől függ. Ha zavar, és ezt tudtára akarod, akkor ha folytatja, az probléma. Ha nem adod tudtára, akkor úgy veszi, hogy nem zavar téged, tudod hallgatás néma beleegyezés.
2011. jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem az a helyzet, hogy nem tetszett, hogy megfogta a derekomat hanem az, hogy nekem ebbol az esett le, hogy neki csak egy menetre kellek.
2011. jún. 12. 12:33
 4/12 A kérdező kommentje:
Mikor kozel hajol hozzam, eltoltam, mikor a karjaimat fogdosta, megint eltoltam a kozet, de utana meg a csipomre tette kezet, akkor szinten eltoltam, es fogtam magam, es otthagytam az egyik haverjaval.
2011. jún. 12. 12:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ez egyértelmű elutasítás a részedről.
2011. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
En meg azt hittem, hogy le akar fektetni, es nem akartam konnyen adni magam. Most ezzel elijjesztettem magamtol? Ne is varjam, hogy ezek utan meg fog probalkozni? Ez kb 2 honapja tortent, es azota nem beszeltem a sraccal, tegnapelott lattam, en gyalog voltam,o kocsival, de meg csak nem is intett. Lelassitott ramnezett es ment tovabb.
2011. jún. 12. 12:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet csak le akart fektetni, nem tudom. De az, hogy 2 hónapja nem keres gondolom egyértelmű. Amúgy meg el lehet utasítani, hogy nem akarod MÉG megcsókolni vagy valami, de úgy, hogy tudja van esélye, hogy van miért teperni.
2011. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

3x talalkoztunk kb miota ez tortent. Ebbol mindig koszont, illetve egyszer ott alltam az egyik baratnommel, es jott ket csaj, kb tolunk 5m-re allt a srac, es odakialltott az egyik csajnak, hogy josz meg egy vallomassal. Ez annyira fura volt nekem; mert ez a csaj a bulin tobbszor megerintette a srac hatat, de a srac nem is foglalkozott a csajjal.

Valamint miota ez tortent, azota is akarhanyszor lat, folyton megbamul. Mikor hazamentem a bulibol, azt ereztem, hogy csak le akart fektetni, de minel tobb ido telik el, arra jutok, hogy akart valamit tolem, maskepp nem hivott volna fagyizni.... Csak visszautasitasnak vette, amit csinaltam vele.

2011. jún. 12. 12:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Sztem ilyet nem illik randin tenni, csak később, amikor egyértelműen látja, hogy ez neked is bejön. Jó, hogy elutasítottad. 30/F
2011. jún. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ő sürgetni akarta a dolgokat, hogy lefeküdjetek. Nem udvarolt, csak "tette a szépet", hátha bejön.
2011. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!