Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Mit tehetek a szőrben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Mit tehetek a szőrbenövések ellen, ha már kialakult? Van rá szakember? Vagy krém?

Figyelt kérdés

minden az intim részemnél van és nagyon sok van belőle.. azon gondolkodom hogy inkább visszatérek a gyantára..

és nagyon a bőröm alatt vannak..


2011. jún. 12. 12:55
 1/1 anonim válasza:
Epilátor miatt van? Nekem egyébként mindentől. A gyantától is. Ha olyan mélyen vannak, hogy ki sem tudod nyomni őket (mint egy pattanást), akkor nem tudom, mit lehet vele kezdeni. Nagyon semmit. (Amúgy semmiképp ne nyomkodd!) Nekem a lábamon van RENGETEG az epilátortól. Ha kinyomtam őket, olyan sebes lett a lábam, hogy bő 2 hónapig(!!) olyan volt, mintha direkt vágtam volna magam borotvával. Meg szabályosan beleszáradtak a szőrök a bőrömbe. Elkezdtem kenni a sebeket, és a krém felpuhította a bőröm, így a tüszők, ill. a szőrök többsége már nem befelé, hanem kifelé nőtt. Tehát szerintem próbáld meg azt, hogy rendszeresen kened a bőröd vmi nagyon jó minőségű, vegyszermentes testápolóval. A kényes részre meg ugye főleg nem mindegy, mit kensz. Keresd pl. az Alverde termékeket a dm-ben.
2011. jún. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!