Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszautasitottam; azota is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasitottam; azota is folyton bamul, de tobbet nem keresett azota; miert?

Figyelt kérdés
Bulin udvarolgatott nekem egy srac, folyton eltoltam magamtol, mert azt hittem, hogy csak le akar fektetni. De azota rajottem, hogy nekem igenis tetszik a srac, de azota o engem mar nem keres, tobbszor latom, hogy bamul, tetotol talpig megnez, de nem mond semmit. Most pedig azt vettem eszre, hogy facebookon van egy olyan alkalmazasa, ahol ismerkedni lehet. Lehet, hogy tenyleg tetszem neki, csak mar nem latja ertelmet probalkozni? Amugy o 30/F
2011. jún. 13. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Elutasítottad, szerinted akkor miértnem keres??


Nem beszéltek napi szinten, hogy fusson több kört, ez az ő szemszögéből felesleges lenne.

2011. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
mert hihetetlenül beégve érezte magát :/ ha bocsánatotkérnél ujra beszélnétek ;)
2011. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Senkinek nem tűnt fel, hogy ő is férfi?:D

Lehet, hogy ő csak haverkodott és nem "fartúró"...

2011. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A srác 30 éves akit visszautasított. De remélem a kérdező nem férfi. :D Vagyis nekem nem tűnt fel. :D
2011. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja...Az amúgy 30/F-et úgy értettem, hogy ő annyi :D

Na mindegy.

2011. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem en vagyok 30/F!!! En 18/L vagyok.
2011. jún. 13. 15:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Probalkozott, visszautasitottad, tiszta helyzet. Tovabbra is tetszel neki, de tobbet nem fog probalkozni. Bekerultel nala az elerhetetlen nok kategoriajaba. Ha kozben a Te erzeseid valtoztak meg lehet koztetetek valami, de ehhez mar neked kell lepest tenni, ez teljesen nyilvanvalo.
2011. jún. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Talán azért mert visszautasítottad? Ne várd hogy egy 30 éves férfi futkosson utánad mint egy pincsi kutya. Ha tetszik neked akkor most már neked kell lépned. Ez nem is kérdés. (Zárójelben megjegyzem hogy 30 éves férfi az már nem srác. De mind ezektől függetlenül nincs kizárva hogy csak megfektetni akar.)
2011. jún. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tiszta a helyzet. Visszautasítottad. Most mit csodálkozol? Majd azt hitted, hogy rohanni fog utánad és megalázkodik, hogy majd te nagy kegyesen leereszkedsz hozzá? A férfiaknak is van önérzete. De persze most már kéne. A valamit el akarsz érni tőle, akkor most emeld fel te a s.gged és cselekedj. De felejtsd el a híres "egyértelmű" női jeleket, mert nem fognak működni. Ha pedig egész nap ülsz és várod a csodád, de lepődj meg, hogy nem fog történni semmi.

Amúgy én a faszi helyében most már jól megdugnálak és ott hagynálak a francba.

2011. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsonak, az "egyertelmu" noi jelzesek itt mar nem lesznek elegendoek. Csak kezdemenyezessel van mar eselyed.
2011. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!