Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyünk menők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyünk menők?

Figyelt kérdés

Most menőség alatt ne a divatb... melegséget értsétek, hanem tényleg a nőknek tetsző férfias határozottságot, vagányságot, kicsit rosszfiús, néha félvállrólvevős beütéssel.


Úgy érzem a stílusom már jó, viszont nem élek úgy, hogy ez hihető legyen. Szóval végső soron az életemet kellene alaposan megváltoztatni, de nem tudom hogyan kezdjek neki. Olyan mintha egy meredek falú gödörbe lennék beragadva. Ha a széléhez elérnék már gyerekjáték lenne kimászni, de hatalmas ugrások kellenek, illetve erős gyökerek amikbe meg lehet kapaszkodni.


Szóval tényleg. Nem számít annyira a belső, végső soron inkább az számít, milyen életet élsz.


Szóval a kérdés az, hogy hogyan fussak neki? Mit változtassak?


2011. jún. 13. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy adjunk tanácsot, ha nem ismerjük az alaphelyzetet...?
2011. jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell változtatni. Az ember azért akar társat, hogy még boldogabb legyen,de te boldog lennél,ha lenne egy "menő csajod" és egy olyan életstílusod, amit nem élvezel?

Szerintem nem.

2011. jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eljátszhatod, hogy te vagy Rómeó, vagy lehetsz akár Hamlet is, élhetsz úgy mint Casanova, de önmagad csak Te lehetsz.


Nem egyszerűbb egy olyan embert szeretni, aki olyannak szeret amilyen vagy?

2011. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

előző...persze,mert a kitűzött célt(hogy legyen egy csaja elérte), hidd el hogy rövidtávon biztos boldog lenne. és tényleg nehéz egy olyan csajt találni aki azért szeret, aki vagy, aki előtt nem kell megjátszani magad. nekem sikerült, de attól ez még ritka. ha nem vagy jóképű, kigyúrt, pénzes vagy ha nem dumál rólad minden csaj, akkor nehéz helyzetben vagy. lehet hogy élesen fogalmazok, de a NAGY többségnél tényleg ez a helyzet, még ha ezt be sem ismerik.


a kérdésre válaszolva: gyúrjál, férfias ruhákat vegyél, legyen legalább 1 nyakláncod, legyél humoros és jófej, hallgasd meg a csajokat, és legyél enyhén rámenős (mit ér az egész ha nem vagy enyhén rámenős? ugyanúgy nem fog szeretni a csaj, mintha nem is próbálkoznál. szóval nincs veszítenivalód.)

2011. jún. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha be akarsz csajozni, akkor adhatok pár tanácsot. És csaj vagyok, szóval szerintem érdemes megfogadni. :))

(Csak egy megjegyzés egy előbbi hsz-hez: legyen minimum egy nyakláncod? nemáár. ez tökre nem alapkövetelmény :))


1. mi lányok igazából csak arra vágyunk, hogy meghallgassanak és elfogadjanak minket. Ha végighallgatod, amit mondunk, és tudsz is hozzászólni, nem nézel hülyének minket, magyarul figyelmes vagy, akkor már félig nyert ügyed van :)

2. ne várd el egy lánytól, hogy tökéletes legyen. ha valaki mellett azt érezzük, hogy el kell rejtenünk a hibáinkat, nehogy megutáljanak miattuk, akkor onnan menekülünk :) ne várd el a csajodtól, hogy mindig, minden helyzetben a legjobb legyen, mert ha belegondolsz, azt te sem tudod nyújtani.

3. valamennyire minden csaj az elérhetetlenre ácsingózik, úgyhogy jó a rámenősség, de ne folyton: egy kicsit adj, majd egy kicsit végy el. Ne dobd magad senki elé, ha nincs szükség rá, hogy megszerezzenek, akkor már nem leszel érdekes. :)


Remélem segítettem. Sok sikert :)

2012. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Virág <3 válasza:

Elegem van hogy mindig a menők győznek csak mert menők pfff.................ugyanolyan emberek mint mi csak többet tudnak egy starról vagy egy átlagos fiúról ?!!! ://

A barim szerint én is menő vagyok pedig én nem akarok az lenni én azt akarom hogy mindenki ugyanolyan rendes ember legyen !! Komolyan az isibe valaki azért menő mert csúnyán beszél vagy meg azért mer' az IQ-ja -10000 ??!! :((

2012. szept. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!