Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, volt már, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már, hogy azért tetszett meg nektek egy pasi mert aranyos volt és nem azért, mert menő?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

mindig

nem bírom a műmájereket

2011. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ma 16:41

És a menőket,akik tényleg menők? Mert mintha erről szólt volna a kérdés!

2011. jún. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Joy Turner ***** válasza:
Naná.
2011. jún. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Lee Sung Hyo válasza:
Igen. :]
2011. jún. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bővebb válaszok is jöhetnek. :D
2011. jún. 14. 16:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, az én pasim se menő, viszont nagyon kedves, figyelmes, és nekem tetszik is :)
2011. jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én utálom azokat a pasikat, akik menőznek és fennhordják az orrukat. Azok általában hetente/havonta cserélik a csajokat, mindegyik egy újabb trófea... (Tisztelet a kivételnek!)

Eddig csak olyanokra buktam, akik ilyen kis félénkebbek voltak, mondhatjuk úgy is, hogy "világtalanok"... Ezt főleg öltözködésre értem, meg a viselkedésre. De valahogy nem is vágyok olyan fiúra, akit körbeugrálják más lányok, folyton attól félnék, hogy mikor dob ki egy 'szebb' csajért. Az ilyen visszahúzódóbb fiúkban az a jó, hogy megbecsülnek! Tapasztalat :)


Azt akartam ebből kihozni, hogy igen, csak az aranyosság miatt tetszett eddig fiú. Bár más kérdés, hogy kinek mi az aranyos - volt már, hogy bele voltam bolondulva egy fiúba, mert aranyosnak tartottam; barátnőim szerint viszont egyáltalán nem volt az. :)

2011. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tudtam h mindenki azt fogja írni h igen. Nos, a valóságban ilyen nincs. Az aranyos a lányoknál azt jelenti, h szimpatikus, de max havernak kellene.
2011. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

ma 16:55

Rám már mondta csaj,hogy aranyos vagyok és dugjunk! Mondjuk nem tudom hogy mi is pontosan az az "aranyos"...

2011. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Engem viszont mindenki aranyosnak tart, mégsem (pontosabban épp ezért nem) kellek senkinek.
2011. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!