Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdések az abortuszról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdések az abortuszról?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a tágító felhelyezése iszonyatosan fáj, mások meg azt írják, hogy tablettával oldották meg a tágítást. Ezt kórháza válogatja ? Nem lehet külön kérni a tablettás megoldást ? Normális válaszokat légyszi! Köszi!
2011. jún. 14. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Picit érzed, de nem mondhatnám, hogy fájdalmas, szóval ne aggódj ezen.
2011. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy ha van tablettás megoldás, ami nem fáj, akkor mért nem azt alkalmazzák?? Vagy ez min múlik ?
2011. jún. 14. 17:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

sztem kórházfüggő

egyébként őszintén szólva orvoson is múlik, az abortuszos nőket általában lenézik és bután bánnak velük még akkor is ha nem tudják a művelet indokoltságának miértjét.

szóval sok erőt és jóra ne számíts (már ha te vagy az ügy érintettje)

2011. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Remélem tényleg fáj, mert aki megöleti a gyerekét, az meg is érdemli!
2011. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
látod, pont erről beszéltem..
2011. jún. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egy típusú tágító van, csak vki tablettának nézte. Az egy pálcikaszerű vmi, ami olyan anyagból van, ami nedvesség hatására megduzzad.

(Keress rá neten: laminária - ez a hivatalos neve).

Gondolom teljesen egyéni, hogy kinek fáj és kinek nem. Mindenkinek más a fájdalomtűrése.

Egyébként se ez legyen szerintem a legnagyobb gondod.

2011. jún. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fáj nagyon, oké, kellemetlen,de kibírható. Én ettől jobban utáltam az egész napos hányást, ...
2011. júl. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!