Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor mondja azt egy srác egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondja azt egy srác egy csajra, hogy "tüzelő maca"?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:

mikor azt gondolja róla, hogy "tüzelő maca" és van elég bátorsága ezt mondani

komolyra fordítva a szót: vakószínűleg nem azért mondja, mert ez tetszik neki, hanem mert ku*vásnak tartja a viselkedését

2011. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amikor meg akarja dugni.
2011. jún. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mikor a lánynak nagyon kell a bré.
2011. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
amikor iszonyat részeg...
2011. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk ugy történt, hogy udvarolgatott nekem egy srác, dicsérgette a hajam, az öltözködésem... Majd egyszer csak azt kérdezte tölem, hogy én tüzelö maca vagyok, amire azt mondtam, hogy ez enyhe túlzás.
2011. jún. 14. 18:16
 6/10 A kérdező kommentje:
Ki részeg? Mert se a srác, se én nem voltam részeg!
2011. jún. 14. 18:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Te kérdezted mikor mond ilyet az emberfia.Én válaszoltam,hogy valószínüleg akkor ha részeg.Nem vagyok mentalista hogy a fejedbe lással,hogy józan volt e.Ne kötekedj.
2011. jún. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak el mondtam, hogy se én, se a srác nem voltunk részegek.... Mi ebben a kötekedés már bocs?!
2011. jún. 14. 18:19
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor nem volt részeg és csak meg akar dugni a srác...ha neked így jobb...bár én ilyet biztos hogy nem mondanék józanon senkinek...főleg ha nem a barátnőm
2011. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Azt hogy egy alpári tajnigger köcsög... Az iq-ja valúszínű 20 körül van, az agyában pedig 2bit foglalkozik az adatáramoltatással.


Az utolsó jocós cigányok szoktak így beszélni, értelmes ember nem mond ilyet, én egy nő helyében biztos pofánvágtam volna.

2011. jún. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!