Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az nem gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tofeffe kérdése:

Szerintetek az nem gáz, ha nálam sokkal-sokkal idősebb színész és énekes nem magyar pasik tetszenek 13 éves létemre?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 17:37
1 2
 1/16 Joy Turner ***** válasza:
80%
Nem gáz, ha bejönnek. De remélem tudod, hogy egyikkel se lesz soha semmi, max álmaidban. :) Keress magadnak egy elérhető srácot!
2011. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
lehet valami apakomplexus, talán érdemes utánanézni a dolgonak, de legtöbbször ártalmatlan rajongás az egész, a te korodbeliek elég éretlenek még :-)
2011. jún. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

jahj, de drága!

teljesen normális...

egyrészt a korodbeli srácok még nagyon kisfiúsak, másrészt most vagy abban a korban, mikor ez általános... Csányi Sándor mmm, ő 20 éves létemre nekem is tetszik :D

én mondjuk olyan 9 voltam (korán érő típus), amikror Szándokán tetszett, sőt ez nagyon gáz, de a megnyugtatásodra elmondom: Lagzi lajcsira buktam, meg kozsóra :P

2011. jún. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is egy csomóan tetszettek pl;SP, Enrique Iglesias, Bruno Mars, Robert Pattinosn, stb.
2011. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
drágám. ezt úgy hívják, hogy rajongás, nem szerelem:)
2011. jún. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Én Batmanbe voltam szerelmes, igaz akkor még kicsike voltam. :D Általánosban nekem Torres Dani tetszett. :D:D:D Nem gáz, ez ennyi idősen normális. :)


Na olyat se hallottam még, hogy valakinek Lagzi Lajcsi jött be. :D:D

2011. jún. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy gáz! Nekem Anthony Hopkins is bejött, de csak a Hannibal-ba, pedig ott is van már 50 valamennyi. És ez csak egy a sok közül. Sőt, nekem mesefigurák is tetszettek. Nem is egy hahaha :D
2011. jún. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Abszolút nem gáz! Nekem Johnny Depp jött be, Herkules, Superman, Alexander Skarsgard.... ilyenek :D abszolőt nem gáz, ha tetszenek :) nyugi
2011. jún. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
66%
Hát attól függ, hogy érted azt hogy sokkal idősebb. Ha a 30-40-es korosztályra gondolsz az még oké, az meg hogy nem magyar egyáltalán nem gond.
2011. jún. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Emlékszem én nagyon kicsinek Legolasba voltam belezúgva. Meg aztán Rafael Nadalba, de az pár évvel később volt. :)
2012. febr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!