Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki h járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki h járni akarnék vele?

Figyelt kérdés
Adott egy csaj és látom h én is bejövök neki.Ti h kérdeztétek meg a barátnőtöket?Most álljak oda azt mondjam neki h járjunk vagy mi?
2011. jún. 14. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd el randizni :DDDDDDDD
2011. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát én nem randira gondoltam.De köszi
2011. jún. 14. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nem így müködik... jó is lenne, ha csak ennyi lenne:D

Lehet, ha megismered azt mondod, hogy nem is jön be... stílus is sokat számít.

2011. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát ha bejössz neki akkor odamész és azt mondod : "szia én bejössz nekem és úgy látom hogy én is neked nem járunk?"

ha pofán vág valamit rosszul csináltál (nem fog pofán vágni akkor sem ha nem járna veled)

2011. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
-én előző voltam :D
2011. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszike akkor megkérdezem tőle am meg ismerem:PP
2011. jún. 15. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!