Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gazdaságos óvszer? (sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdaságos óvszer? (sokat magyaráztam alul. )

Figyelt kérdés

Csak arra lennék kíváncsi, hogy van-e olyan óvszer ami nagyságban akkora mint a durex, de árban kb. mint a masculan. Mert ugye a masculan kisebb, de 800 ft 10 db minőségre jó, és megéri, csak kicsit szorítja a barátomat. Néztük az erost, de az meg bordázott volt és egy olyan 12es csomagot azért nem akarunk venni :D


Szóval tudnátok valamit ajánlani? :)


2011. jún. 15. 14:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
lifestyle? Az is jó..
2011. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de az is hasonló árban a durexhez. inkább ilyen masculan-árú kéne
2011. jún. 15. 14:58
 3/17 WhiteLabel ***** válasza:
31%
szedjél gyógyszert, manapság már hormon tartama sincs.
2011. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem szeretnék tablettát szedni még. nekünk jó az óvszer is, igazából így is kibírjuk csak kíváncsi voltam tud-e valaki tényleg segíteni
2011. jún. 15. 15:01
 5/17 anonim ***** válasza:
A lifestyleok nagy része túl van síkosítózva, a masculan nekem nem egyszer szakadt már el. Azért drága a durex, mert egyszerűen az a legjobb (ami ebben az esetben egyenlő azzal, hogy csak azt érdemes használni). Ebből következően viszont olcsóbban szerintem nem találsz ugyanolyan minőséget. Esetleg megkérdezheted a nőgyógyásznál, hogy ott milyet használnak az ultrahanghoz, mert annak erősnek kell lennie, de gondolom nem is lehet olyan drága (és ezt most halál komolyan mondom).
2011. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hát nekünk nem szakadt még egyik sem, szóval a masculan is jó lenne, ha nem lenne kicsi. eddig én is durex mániás voltam, de felesleges (van rá pénzünk, de más jobban megéri :D)
2011. jún. 15. 16:27
 7/17 anonim ***** válasza:
nekünk sose szakadt el egy sem. (utolsó vok amúgy) volt h 3db-osat vettünk ami 130Ft volt. De tény és való h kockázatos olcsót venni de mondom nálunk egyik olcsóvl sem volt gond.
2011. jún. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Masculanból is van XXL-es, de szerintem azt csak szexshopban lehet kapni.
2011. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Tesco gazdaságos óvszer nem tom az árát bocsi.
2011. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
egyébként a bordázotton nem is érezni a borgákat, szal tökmindegy, h olyat vesztek-e vagy simát. am meg a tabi tényleg százszor jobb mint a gumi. el sem hinnéd, mennyi szabadságot ad. és olcsóbb is mint a gumi
2011. jún. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!