Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz hogy a fekete hajú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy a fekete hajú nők szexisebbek mint a szőkék? Férfiak ezt hogy látják?

Figyelt kérdés
pl sztem akár igaz is lehet mer voksán virág szexibb mint zimány linda
2009. márc. 22. 15:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Ízlések és pofonok. Kinek mi tetszik. Szerintem nincs ilyen, hogy szexibb meg nem szexibb. Max mostanában a szőkék feketére festik a hajukat és ezért a pasik azt választják mert az van.
2009. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Nekem a vörös jön be.

Amúgy ők kik? Valami megasztárok?

2009. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem szexibbek. Hogy miért? Azért mert a sötét szín vadabb, mint a világos. A szőke az ártatlanságnak a jelképe, a sötétebb hajú lányok általában vadabbak. Itt a természetes hajszínre gondolok!!!!!!!
2009. márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon szubjektív dolog ez így, inkább ízlés kérdése. Nekem a fekete hullámos hajú nők jönnek be leginkább. Vagyis ha az utcán szembejön velem egy ilyen nő, akkor 100% megnézem. Ennek ellenére volt már szőke barátnőm is.
2009. márc. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Ez tényleg ízlés kérdése, nekem a szöszik jönnek be (lehet h azért mert énis szőke hajú vok) eddig a barátnőim 90%-a szőke volt :)
2009. márc. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

Voksán egy undorító ribanc, már ne is haragudj :D Azokkal a felfújt mellekkel meg szájjal......... Hiába "jobb" a haja, Linda természetes teste és arca ezerszer szebb.

De maradva a kérdésnél, szerintem a természetes sötétbarna a legszexibb. Tökéletes feketét csak festéssel lehet elérni, és nem szeretem a festett nőket. Szőkéből meg annyi van, mint a kínaiak, sablon.

2009. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
barátom megőrül a festett fekete hajú nőkért, ő sem tudja miért,ez van.Ennek ellenére én barna vagyok,engem szeret,velem van.
2009. márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Hát sztem teljesen mind1 milyen színű legyen a haja csak az a lényeg, gogy jól álljon.Fazonra és színre egyaránt .
2009. márc. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
42%
Hát szerintem a szőkék egy fokkal jobbak! De az arc szépsége a mérvadó inkább. Lehet az szőke, barna, vagy akár vörös. Ha nem szép az arca, esélye sincs nálam. És a fogak és az ápoltsága is nagyon fontos a számomra.Legyen szép és szabályos fogsora a nőnek. Mert aki arra nem ad az szerintem igénytelen. Feltalálták a foszabályzót is. És ha egy nő igényes. Akkor foglalkozik ezekkel is.
2009. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
nekem a szőkéről a hűtlenség jut eszembe am elméletileg azért alakult ki a szőke haj hogy magára tudja vonni az ős asszony az ősember figyelmét de mivel már nincs rá szükség elméletileg szép lassan el fog tűnni és hogy férfiaknak miért lehet szőke haja azt mindenki megtudhatja 1 10-es biosz órán:)
2009. márc. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!