Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki odamenni vkihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki odamenni vkihez ismeretlenül?

Figyelt kérdés
Szóval nem ciki odamenni vkihez ismeretlenül,de úgy hogy már előtte láttad egy párszor,meg ő is téged,mondjuk egy suliba jártok,de soha nem beszélgettek,szóval nem vadidegen,de azért mégiscsak vmilyen szinten ismeretlen.Nem ciki így odamenni egy pasihoz?Vagy csak úgy kérdezni tőle vmit?
2011. jún. 15. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvolt a szemkontaktus és látod rajta, hogy nem közömbös, akkor szerintem simán odalehet menni.

21/F

2011. jún. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És mit kérdeznél tőle?
2011. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ha vannak ott többen is,és úgy megyek oda,de csak úgy,bármiféle "hátsó szándék" nélkül:)
2011. jún. 15. 17:05
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha soha senki idegenhez nem mennénk oda akkor honnan lennének a családon kívül ismerőseink barátaink.


Ritka az amikor haveri puszikörből talál magának valaki barátot vagy barátnőt....


Ergo ahogy már írták is..."ha megvan a szemkontaktus" azaz a szimpátia akkor go!!!!

2011. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

De ha nem ismered, mit akarsz tőle kérdezni?:) Gondolom bejön neked a srác és beszélgetnél is vele szívesen. Ha ez a helyzet, akkor várd meg amíg egyedül lesz és kérdezd meg akkor tőle, vagy csinálj helyzetet (suliban ez könnyen megy:P).

De ha tényleg nem akarsz semmit tőle, akkor nem értem miért olyan nagy dolog odamenni hozzá?:)

2011. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

De, roppant ciki!

Tudod, akinek ciki, az még 20 év múlva is gond nélkül elvan magában. Semmi ciki nem történt vele.

Aki pedig túltette magát rajta - annak már régóta van társa.


Te melyiket választod?

2011. jún. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát de bejön,csak nem úgy akarok odamenni,mint akin látszik,hogy bejön neki a pasi,mert az egyből észreveszi.Azt meg hogy mit kérdezek,azt én tudom:)

Szóval,akkor azt mondjátok hogy menjek oda?Veszíteni úgyse vesztek semmit,nem?:)

2011. jún. 15. 17:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Majd meséld el, hogy sikerült! Kíváncsi vagyok, és szurkolok!
2011. jún. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen menj oda és meséld majd el!


Egyébként mindez hol történik majd? Szórakozóhelyen, vagy utcán vagy boltban, vagy esetleg kórházban....??

2011. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

17.21 vagyok

Majd tényleg írd meg hogy sikerült!:p Gondolom már vége a sulinak, szal más helyet kell találnod. :)

2011. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!