Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam 43F, ha beszélgetünk mindig mosolyog(általában komoly szokott lenni), úgy veszem észre "tőlem" jobb kedve lesz. Munka közben úgy helyezkedik, hogy ha távolabb van tőlem akkor is lásson, vagy ha takarásban vagyok lábujjhegyre áll. Ha fiúkkal dolgozom, csak a szeme sarkából néz, olyankor elég komoly olyan szemrehányó a nézése. Mi a véleményetek? 32L
2011. jún. 15. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen
2011. jún. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen,de kérdés,hogy egyébként szokott-e flörtölni,meg beszólogatni,csípkelődni,mert az is egy jel.Szokott-e Veled beszélgetést kezdeményezni,stb.
2011. jún. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,de ha 32 éves vagy már régóta kéne érezned/tudnod,hogy kinek tetszel és kinek nem.
2011. jún. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Érzem én is, csak mások véleméyére is kíváncsi vagyok.
2011. jún. 15. 17:37
 5/5 anonim ***** válasza:

@ 17:35

Egy külső szemlélő általában jobban/másként látja a dolgokat.

2011. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!