Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hmm. Ezt megint nem értem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hmm. Ezt megint nem értem. Mit jelent ez pasi nyelven? Mert aki a másiknak közömbös ilyet nem mond neki. ugye?

Figyelt kérdés

Van egy srác ismerjük egymást5éve de még semmi nem történt köztünk csak szívtuk egymás vérét...:D De most tegnap este még is ilyeneket mondott:

Ő is tudna bunkózni mint a többi srác velem de hozzá fűzte hogy:Nem én vagyok az akivel ezt megteszi....Mert pont én nem érdemlem meg tőle..:)Meg hogy nagyra becsül és hogy nem akárki vagyok a szemében..!


2011. jún. 15. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:

"Legyünk barátok!" :D


Nyugi, csak vicc, lehet, hogy még esélyed is van.

2011. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sokra tart, tisztel, azért nem bunkózik veled.
2011. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én szeretnék többet is(Nagyon)!!

De áhh..nem látom esélyét pedig nagyon el vagyunk meg állandóan ilyeneket mond..=D

2011. jún. 15. 17:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Hintsd el neki valahogy, hogy te benne lennél többen is barátságnál, és meglátod mit reagál.
2011. jún. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, lenne esélyed nála, ha ilyeneket mond. Utalgathatsz neki arra, hogy benne lennél vele egy kapcsolatban, vagy valami hasonlót. Szerintem kb 99% hogy ő is benne lenne..:)
2011. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, h nem bunkózik veled, mert nem érdemled meg, nagyra becsül, és nem akárki vagy a szemében :P

Mi férfiak magyarul beszélünk, nem úgy mint ti nők :P

2011. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mond el neki te is hogy miért bírod, de ne rögtön azzal kedz, hogy te többet is akarnál.
2011. jún. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolkozz. A fiú megdicsérte a személyiségedet, a viselkedésedet. Ezen ne változtass. Ha rögtön tudatod vele, hogy akarsz tőle valamit akkor az egész a szexről fog szólni. Ehelyett inkább törekedj arra, hogy elégszer találkozzatok ahhoz, hogy beléd szeressen. Nincs annál kiábrándítóbb, mint egy könnyen jött siker. Ja igen, fiatal a fiú, hány évesek vagytok?
2011. jún. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:53


ez nagyon aranyos volt! :D :D :D

2011. jún. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én 20 a srác 28... a lényeg hogy nagyon szeretnék többet tőle köszönöm a válaszokat remélem sikerülni fog!
2011. jún. 16. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!