Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem talált még rám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem talált még rám a szerelem?

Figyelt kérdés

Vagy egy éve, fél éve ötlött eszembe a kérdés: "nekem miért nincs még kedvesem?" Az osztálytársaim (lányok) közül én vagyok az egyetlen, aki egyedül van, a többség tartós kapcsolatban él. Anya is azt mondta, kellene már nekem egy pasi. Olyan rossz egyedül. Sőt, én ezt még tetőzni is szoktam, mikor kérdezgetem Tőlük, hogy jól megvagytok, nem veszekedtek? Ilyen vagyok... egyszerűen tudok örülni a mások boldogságának és érdekel mi van Velük. Viszont Nekem se jó egyedül lenni. Ha magányosnak érzem magam, akkor nincs kinek a mellkasára dönteni a fejem, elmondani a legbensőbb gondolataimat. Néha úgy érzem, az hogy kedves vagyok az emberekhez, jól viselkedem, hasztalan: a fiúk úgyis azokat választják, akik szőkék, odaadják magukat egy éjszakára. Velem pedig még egy apró gond van: az idősebb férfiak jobban érdekelnek, azokra gondolok, akik már jócskán elmúltak 18 évesek. Visszatérve a problémámra. Nem azaz itthon ülő típus kategóriába tartozom, ha hívnak szórakozni, akkor elmegyek, egyedül diszkóban nem voltam még, de oda nem is vágyom. Szeretek könyvtárba is járni, városba sétálni. Hobbim az írás, a "tanulás" (ez csak a történelem tárgyra terjed ki), az olvasás, kerékpározás, futás. Nem cigizem, piákból is csak a bort, a pezsgőt és a sört szeretem. Kérdésem: én vagyok az egyetlen, akire nem talált még rá a szerelem? Mert elég sokat olvasgatom itt is, hogy 12-13-14 éves kislányoknak is az 5. pasijuk van.


Köszönöm, hogy elolvassátok ezt irományt és válaszoltok rá.

17/L.


2011. jún. 15. 18:18
1 2
 1/12 tsz-tag ***** válasza:
74%
a gond hogy jócskán idősebbeket akarsz 0 tapasztalattal...én 20 vagyok, és fiú :D nem is ismerlek nemtudom milyen vagy így...lehetsz aranyos meg kedves ha nem hoz téged össze olyannal a sors aki neked is kellene.Vagy csak szimplán csúnya vagy?
2011. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Pont az előbb volt egy ilyen kérdés (meg kb. minden napra jut 2-3), szal nem te vagy az egyetlen. Neked is csak azt tom írni, mint a másik lánynak: azért nincs pasid, mert csak a legjóképűbbek kellenének, náluk meg nagy a konkurencia. Add lejjebb az igényeidet, v próbálj meg nem külső alapján választani (bár erre lányként valszeg nem vagy képes)!
2011. jún. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Rám se talált még rám a szerelem.

21/F

2011. jún. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Félreértetek! Nem akarom a legjóképűbbet. Egyszerűen csak azt szeretném, hogy velem legyen. Elsőnek: én nem érzem magam szépnek, de csúnyának se. A kettő között inkább, vagy nem is tudom.
2011. jún. 15. 18:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem te vagy az egyetlen, akinek nincs még párja, de hidd el, hogy idővel ott fog Rád találni, ahol nem is gondolnád.


Én 15 vagyok, akivel most vagyok, Ő a második komoly barátom, sajnos az első elég csúnyán kihasznált, mivel van egy igen nagy hibám: iszonyatosan naiv vagyok. Az aktuális barátommal egy fürdőzés alkalmával ismerkedtem meg, bár látásból ismertem előtte is. Pár napra rá, miután sokat beszélgettünk, el is hívott randizni és azóta együtt vagyunk. Immáron fél év telt el. Nem zökkenőmentes, de olyan harmonikusan tudjuk megoldani a nézeteltéréseinket, hogy nem érdemes ezekre az összezörrenésekre nagyobb hangsúlyt fektetnünk.


Szóval mindezzel azt akarom mondani, hogy a szerelem, egy társ a legváratlanabb helyen, és pillanatban fog Rád találni, mikor már az hiszed, hogy "vénlyány" maradsz.


15/L (párom 18/F)

2011. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is nyugodj meg! Ha rágörcsölsz akkor tuti nem lesz! Csak járj nyitott szemmel, mosolyogj rá arra aki tetszik, ne fuss egyik után se, és az igényeidnél ne add alább, ne érd be a kevesebbel!!!!! El fog jönni! Az Univerzum tudni fogja mikor vagy kész rá! Csak érezd jól magad egyedül is! :) Nekem se volt még komoly.... :) 21/L
2011. jún. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 TOMAtm ***** válasza:
65%
dobj fel egy szexi képet valahová,biztos rádbuknak a kanok.
2011. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

ezzel én is így vagyok:(

lenne pár "jelentkező" ..de hiányzik belőlük az a plussz ami megfog benne...és csak azért h legyen vkim akit nem szeretek annak nincs értelme:S

17/L

2011. jún. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző, te se legyél olyan válogatós külsőre!
2011. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, :(

Ha gondolod ismerkedhetünk, írj privátot légyszi :)

Nem bánnád meg ha megismernél, mit vesztesz vele? :)

2011. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!