Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedek egy csajjal. Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy csajjal. Az idegesítő lehet ha folyton ráírok?

Figyelt kérdés
2 napja beszélgetünk facebookon,de mindig én kezdem a beszélgetést....szívesen ír, de mikor feljövök ő magától nem ír rám.Ne nyagassam egy kis ideig?
2011. jún. 15. 21:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én úgyszoktam hogy egy pl 2 napig ráírok és utána nem irogatok rá békén ahgyom és ha nem ír vissza hagyom
2011. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

Pontosan!

a nők imádják ha lesz*rják őket! attól zsonganak be!

2011. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Uccsó:

komoly? vagy csak ilyen vicces válasz

2011. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
facebukon legfeljebb annyit beszélj meg, hogy mikor és hol taliztok... hallgass rám
2011. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
2. vok ez komoly.
2011. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta nevetséges, hogy úgy kell hozzáállni a párkapcsolathoz, mintha az ember valamiféle háborúba vezetné a csapatait, megalkotva hadrendet, stratégiát, taktikát.

Az őszinteség az smafu, állandóan azok a fránya vargabetűk és tiszteletkörök, amiket meg kell tenni. Egy idő után belefárad az ember.

Én már kezdek...

2011. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja, de igen lehet idegesítő.

Néha hanyagold a kezdeményezést.

2011. jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

ha szívesen ír, szerintem nem baj ha nem kezdeményez.

nekem is volt már ilyen, én sosem írtam rá, nem kezdeményeztem, de nem adta fel és ez jó volt :)

2011. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Az a helzet, hogy nem a fiúk/férfiak találták ki a taktikázást, hanem a nők...tényleg olyan ez, mintha csatába menne az ember...így szelektál egy nő...másik kérdés az, mennyire etikusan végzi ezt, mennyire kíméletlenül.

Nekem mindig is olyan nők jöttek be, akik mindenféle taktikák nélkül válogattak, nem egyszerre 40 pasival ismerkedtek, teljesen korrektek voltak. Csak hát manapság már ilyenekből túl kevés akad...

Divat lett szórakozni a másikkal, csak azt nem veszik figyelembe, hogy ilyenkor súlyos önértékelési problémák adódhatnak...de hát, ezt kit érdekel ugye?

szerencsére ezek idősebb korukban visszakapják majd ezt, amikor már térdig érő mellük lesz, lottyadt fenékkel, táskás szemekkel.

2011. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szia én ugyan így voltam egy fiúval (lány vagyok xD) épp hogy beléptem facebookra / msn-re folyton rám írt elég idegesítő volt aztán egy haverja tanácsolta neki (amit csak nemrég tudtam meg) hogy hagyjon egy ideig akkor eléggé megijedtem hogy már nem érdeklem elveszítem stb... kezdtek hiányozni az órákig tartó beszélgetések nevetések meg ilyenek...amikor átgondoltam akkor utána én írtam rá találkoztunk... (a többit már nem részletezem :D) ja és 4hónapja együtt vagyunk :) azt tanácsolom én is hogy hagyd egy picit ha akar valamit akkor majd keresni fog ha meg nem szerintem hagyd :S remélem tudtam segíteni :)


17/L

2011. jún. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!