Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha az átlagos lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha az átlagos lányok nem izgatnak fel?

Figyelt kérdés
Nálam a favorit a példa kedvéért Eva Longoria.
2009. márc. 22. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj,ha Te is átlagon felüli vagy, vagy rohadt gazdag...
2009. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen!!! A színésznő tényleg nagyon szép de ő számodra csak egy álom:) Egyébként gondolod,hogy reggel amikor felébred akkor is olyan gyönyörű???(nem hiszem) a smink csodákra képes.Szerintem vannak olyan lányok akik nem színésznők hanem teljesen valós hétköznapi személyek,és ugyanolyan szépek mint a színésznő akit írtál...
2009. márc. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Eva Longoria is egy "átlagos" csaj smink nélkül,és valljuk be nem igazán "csábító,izgató"...


Ha még tini vagy érthető,hogy nem annyira izgatnak az átlag csajok...Majd később belátod,hogy a "jó csajok" többsége vagy buta vagy gonosz...[tisztelet a kivételnek]...Amikor majd azon gondolkozol,kivel élnéd le az életed lehet,hogy inkább választasz egy átlagos,kedves lányt,mint egy szép,de beképzelt lányt...Persze ezt meg kell tapasztalni...,hisz valljuk be,általában nem más hibáiból okolunk,hanem a saját hibáinkból...


:)

2009. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb ilyen modell meg színésznő csak a képeken szép, mert utólag jól megszerkesztik. Vagy a rengeteg smink miatt, de a valóságban ők is csak átlagos csajok. Ha csak az ilyen mű nők izgatnak akkor elég sok gondod lesz, mert ritka aki a valóságban is ilyen szép, na meg hogy pont te kelljél egy olyannak mikor száz másik rajongójuk akad...:)
2009. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az előző kommentelő linkje....

pfuj.

mondjuk azt tudtam hogy fel van tupírozva, de azon a sminknélküli képen kifejezetten visszataszító.

amugy nem értem a kérdést.

Az agyonsminkelt csajkat szereted? ha igen, akkor az csak neked gáz, mikor reggel elöbb ébredsz mint ő és meglátod smink nélkül.

egyébként szerintem egy lány smink nélkül, vagy kevés sminkkel legyen szép, ne egy fél kiló vakolattal, meg müszempillával meg ilyenekkel.

nagyon sok ilyen lány van, csak utazz egy fél órát bkvval reggel, mikor suliba mennek, és meglátod miért mondják hogy a magyar lányok a legszebbek.

tényleg igaz...

2009. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez a kép komoly? undorító!

akkor neked sosem lesz jó kapcsolatod.

2009. márc. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem kell beérned akármilyen lánnyal...nekem is fontos, hogy, hogy néz ki egy fiú, bár fontosabbra tartom a belső tulajdonságait.


Tehát azt akarom mondani, hogy egy bizonyos szintig normális a felfogásod, de azért maradj reális. Pl. lehet egy lány szép, ha nem teljesen szabályosak a fogai, nem simul a füle teljesen az arcához, vagy van pár pattanás rajta. Biztos Neked is vannak szépség hibáid, nem!?


Néha nézz az álarc mögé is!:) Egyébként hány éves vagy?


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Eva Longoria ..... pfuuuj ....

Tudod nincs tökéletes ember :) És hát Eva Longoria :/ nem pont a tökéletesség megtestesítője >) és teljesen máshogy néz ki egy lány ha ki van festve :) persze én is teljesen máshogy nézek ki :D sokkal szebben :) és ezért azt javaslom előbb keress egy lányt aki nincs mindig ki mázolva... mert ha egy olyan lánnyal kezdesz "járni" aki éjjel-nappal sminkeben van akkor nem látod igazából hogy néz ki :/ és ha egyszer smink nélkül meglátod az igazi arcát akkor lehet hogy már nem fog tetszeni neked a lány :) mert teljesen máshogy néz ki ahogy sminkben láttad :) gondold meg :):):):)

2009. nov. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!