Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az apósom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az apósom rövidnadrágos lábainak a látványa folyamatosan felizgat?

Figyelt kérdés
Fiatal férfi vagyok, nemrég nősültem, gyakran meglátogatjuk a feleségem szüleit. Az apósomék távfűtéses lakásban laknak, ahol mindig trópusi meleg van (télen is), így az após örökösen rövidgatyóban lébecol a lakásban. S most jön az érdekes: sose hittem volna, hogy egy 53 éves férfinek ennyire gyönyörű lábai lehetnek. Igaz, focista volt 20 éven keresztül. Ilyen formájú lábbal még 20 éves fiúk sem dicsekedhetnek, minden rokon irigy is az após lábára. Én pedig olyan furcsán érzem magam, ha meglátom a lábait, nem bírom róluk levenni a szememet, szinte magnetikusan odavonzzák a tekintetemet. Mi lehet ennek az oka? Hozzáteszem, ha családi ebédek, vacsorák, találkozások vannak, mindenki az após lábait bámulja, s általában ötpercenként kapja a bókokat a futóművei miatt.
2009. márc. 22. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mint nő bevallom, én is megszoktam bámulni egy két csajnak az olyan testrészét ami nekem nagyon tetszik. Pl ha nagyon tetszik a dekoltázsa arról én sem tudom levenni a szememet. Nem azért mert leszbi vagyok hanem mert annyira tetszik és azon gondolkozok h én is olyat akarok. Ez ösztönösen jön. pasiknál is ez van mint ahogy nálad is. Ha mindenki azt nézegeti akkor tényleg fasza lábai lehetnek az öregnek. Am ha azt akartad a kérdéseddel kérdezni h biszex vagy-e akkor a válaszom nem.
2009. márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
szerintem semmi gond. ha nem akrod apósod megdugniakkor semmi meleg hajlamod nincs,ne aggódj.
2009. márc. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs ezzel. Az én apósom válogatott kajak-kenus volt, én meg a mellkasát nézem egyfolytában pedig én is eltöltöttem pár évet a ringben, de messze vagyok (és maradok is) tőle.
2009. márc. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Mert beteg vagy.
2010. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, h megnézek valamit, mert esztétikus, szép, tetszik. Az pedig egy másik dolog, hogy felizgat... valami nem stimm veled, bocs.
2010. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát, hogy felizgat az nem frankó ... én is megszoktam nézni más fiúk, férfiak olyan testrészeit amire irigykedem, kar, mellkas meg hasonlók de nem izgatnak fel ... csak azt gondolom magamba, hogy bárcsak ilyen lenne nekem is
2010. jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!