Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szokott magaba nyulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szokott magaba nyulni alulrol, vagyis "megvizsgalni¨" magat, erezni milyen ott?

Figyelt kérdés
ki szokott magaba nyulni alulrol,vagyis "megvizsgalni¨" magat,erezni milyen ott?Van itt ilyen vlaki?Ha igen mit tapasztalt?
2009. márc. 23. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lányok válaszát várod? Én nem megvizsgálni szoktam magam ott lent, hanem kielégíteni. És akkor érzem is, hogy milyen vagyok. Mit tapasztaltam? Hát mit lehet tapasztalni. Meleg, nedves barlang. Erre nagyon nem lehet mit mondani. Ha lány vagy, próbáld ki, fedezd fel a tested! Ha fiú vagy, akkor jöjj össze egy lánnyal, és fedezd fel az ő testét. (Persze csak ha már elmúltál legalább 14.)


19/L

2009. márc. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki teis,és megtudod milyen(jó):):):)
2009. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze,hogy lányokét,nökét!Irjatok!
2009. márc. 23. 16:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaa,en 22/L
2009. márc. 23. 16:58
 5/7 A kérdező kommentje:
EN nem a maszturbalasra gondoltam!
2009. márc. 23. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi a tapasztalat? Meleg és puha :)

Amúgy ezt szerintem minden nőnek meg kéne tenni, hiszen a saját testünk, és még csak nem is láttuk?

Este zuhanyzáskor tiszta kézzel szépen elkezdheted bogarászni :)

Guggolj egy kézi tükör fölé, és ismerkedj meg a punciddal! :)

2009. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pontosabbban arra gondoltam,hogy szoktatok e ellenörizni azta "csövecskét" amin keresztül "utaznak" a spermiumok,ezert a olyanok valaszat is varom,akik babat szeretnének.En szoktam,azert kerdezem,mert en azt tapasztaltam,hogy pl.mensi elött tulsagosan össze van huzodva,neha meg megnyilik ugy kissebb babszemnyire.
2009. márc. 23. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!