Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy iskolafolyosón hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy iskolafolyosón hogy lehet leszólítani egy évfolyamtársat, akit nem ismerek, de bejön?

Figyelt kérdés
16/L vagyok.
2009. márc. 23. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hello.

Régóta figyelgetlek, nagyon bejössz nekem, igyunk meg egy meggymárkát suli után...

Így? Ez talán járható út.


25/f

2009. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöööm.:) De én vhogy szolídabban akarom megközelíteni... meg nem is merném neki így ezt mondani.:D
2009. márc. 23. 17:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pl. "Szia, te szimpatikus vagy nekem, van barátnőd?" Vagy csak hívd el valahová.
2009. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szeva srác, jó a tollad. :D
2009. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mondanod nem kell semmit mosolyogj nézz rá csábosan csavargasd a hajad nyald meg a szád keresd a tekintetét ha veszi a lapot lépni fog ha nem ... még mindíg léphetsz te először és akkor jöhet a leszólítás...

24/F

2009. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugye Téged Lacinak hívnak??Én.......vagyok.Ez a mostani óra nem volt túl igalmas.A tietek milyan volt??Jössz inni valamit,mert én nagyon szomjas vagyok.
2009. márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ááh dehogyis, nehogy így konkrétan leszólítsd ilyet manapság senki nem csinál. Évfolyamtársak vagytok. Ezzzjóóó. Menj oda hozzá, h "szia jól tudom h te 11/c-s vagy? Felvetnéd osztályfőnöki órán, h jó lenne egy évfolyambuli" és akkor utána már belehet jelölni iwiwen, fel lehet venni msnen, persze lehet ezt ő teszi meg, és akkor el lehet kezdeni ismerkedni. Vagy a másik lehetőség, h az ő osztályából biztos van vki akit ismersz, és amikor együtt van azzal az emberrel akkor odamész hozzájuk vmi akármilyen kamu szöveggel, h nincs-e irodalom szöveggyüjteményetek v akármi:D és ha a közös ismerős esetleg tudja is h neked tetszik, akkor bemutat egymásnak titeket és onnantól kezdve már köszönőviszonyban lesztek, és akkor lehet beszélgetni.

lány vagyok, így nem tudom elképzelni, h mit gondolna egy srác ráadásul gondolom 15-16 évesek vagytok hisz a felsőbb évesek általában ismerik nagyjából egymást a közös rendezvények miatt. szóval nem tudom mit gondolna h hello szimpatikus vagy nem iszunk vmit suli után? én inkább annak a híve vagyok h vmi olyan dologgal elő állni amiből simán lejön h tetszik az illető de mégse ilyen konkrétan. hanem vmi semleges téma alá bujtatva:D eddig bejött;)

nah remélem érthető voltam. sok sikert;)

2009. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

19:01


én nem értek az ilyen körmönfont dolgokhoz... :)



25/f

2009. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!:)

19:01-es, sokat segítettél.^^

2009. márc. 23. 20:34
 10/10 anonim ***** válasza:
hát nem tom kicsit hosszadalmasnak tűnik az előző megoldás. talán ha rákérdeznél valamire amit ken a srác pl 1 bmx estől hogy mivel rideol vagy ijesmi 1 kockátol hogy mijen a gépe vagy valami akkor legalább lessz 1 dolog amiből azt hiszi van 1 közös pont (nem árt ha kicsit utána nézel pl ha megkérdezed mijen a bmx e ő elmondja te meg lefagysz h nemvágod)
2009. márc. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!