Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a visszahúz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a visszahúzódó lányok kevesebb sikerrel találnak maguknak pasit és barátokat, mint a "menők"?

Figyelt kérdés

Mostanában mindig azt látom, hogy akik visszahúzódóbbak, (jól) tanulnak, kulturáltan beszélnek, a fiúk rájuk se néznek, és nincsenek igazán barátaik... Ellenben akik megállás nélkül káromkodnak, nem tanulnak, discoba járnak 13-14 évesen is már, azoknak van pasijuk, és rengeteg barátjuk...

Szerintetek melyik a jobb?.. Csak kíváncsiságból. Én jobban bírom inkább a félénkebbeket, mint ezeket a "vadakat".


2011. jún. 20. 01:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is jobban szeretem a visszafogottabbakat, és én is ink ilyenebb barátnőt szeretnék, bár nem kell ezt se túlzásba vinni. :) A helyzet az h a vadak könnyen jönnek, könnyen mennek, azért tűnik úgy h sok barátjuk van. Sok barát nem jelenti azt h tartós is.
2011. jún. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele, hogy félénkebb lányokat jobban bírom, csak nem nagyon találok olyan lányokat. Mindenhol szinte csak olyan van aki discoba járkál, káromkodk, meg stb. de viszont normális lányt én még nem nagyon láttam pedig hozzám szerintem normális illene:) Mivel szerintem én is az vagyok. 16/F
2011. jún. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Amúgy azt lehagytam, hogy a fiúk nagy része is ilyen akiket ismerek... Jó, akinek nem inge..., de tényleg... Alig találok már normális embereket... Egyébként 14/L voltam.
2011. jún. 20. 02:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát én ilyen vagyok fiúba:) Szóval egy embert már találtál:) 16/F
2011. jún. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előző voltam, úgy értem félénkebb féle vagyok, és nem az a bulizós, beszólogatós srác:) Szóval 1 embert már találtál:)
2011. jún. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

tulajdonképpen a kérdésedben benne van a válasz: mert visszahúzódóak

de nekem is a visszahúzódóak jönnek be jobban szerintem egy lány ne beszéljen csúnyábban mint én :D

2011. jún. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy előttem írták, pont azért, mert visszahúzódóak. Nem járkálnak el nagyon otthonról, ezáltal nem is tudnak annyira ismerkedni! Ez csökkenti az esélyeiket leginkább! Ha egy egyetemista lányról van szó, az simán lemehetne egy egyetemi kávézóba/kocsmába - van sok kulturált hely, barátnőivel lemegy és már megadja az esélyt, hogy valaki akár csak ránézzen. De mivel sajnos a többségük oda sem megy, aki meg fiatalabb, az meg nagyon nem is tud hova, így még csak nem is tudnak ismerkedni se. Esetleg ha eljárnak sportolni, vagy valamilyen olyan szakkörre, tanfolyamra, ahol fiúk is megfordulhatnak, előbb-utóbb találnak valakit. Szerintem nincs bajuk azzal a fiúknak, ha egy lány nem olyan exhibicionista.
2011. jún. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az életben hol vannak azok akiknek a visszahúzódóak tetszenek? Miért nem beszélgetnek velük? Sok csaj olyan bunkón elhajtja a fiúkat, de hozzám az istennek se jönnének oda pedig nem vagyok se túlsúlyos se ronda. Pont azért kellenek a "menő" csajok, mert menők, és azzal népszerűsítik magukat, hogy lejáratják a visszahúzódókat.


20/l

2011. jún. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt sajnos én is tapasztaltam már...:/ De inkább várok egy normális, nem nagyszájú fiúra...:))
2011. jún. 20. 02:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Majdnem elfelejtettem. Aki ismerkedni akar normálisabb emberekkel az látogassa meg az oldalt és regisztráljon. innocentyoungs.sokoldal.hu.
2011. jún. 20. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!