Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szorgalom, akaraterő és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szorgalom, akaraterő és egyfolytában küzdeni akarás genetikailag meghatározott vagy tanult tulajdonságok?

Figyelt kérdés

Tudjuk, hogy a férfiak a szépségük alapján találják vonzónak őket.


Tudjuk, hogy a nők a férfiakat az alapján tartják vonzónak, amit elértek, letettek az asztalra.


Utóbbihoz a sok szorgalom és küzdeni akarás segíti hozzá általában azokat, akik pénz vagy ilyen kapcsolatok híján születtek, tehát genetikailag az ilyen férfiaknak jut több nő. Innen jön a kérdés, hogy ez a vonzó férfi tulajdonság vajon genetikailag meghatározott (így lenne logikus, hogy ezt adja tovább) vagy tanult? (így a gének mindenhatósága úgymond kicselezhető akaraterő segítségével)


2011. jún. 20. 14:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocs, elírtam: "szépségük alapján találják vonzónak a nőket."
2011. jún. 20. 14:50
 2/11 anonim ***** válasza:
Én 18 éves fiú létemre nagyon sokat letettem már az asztalra, és nem sokat segít. Egyébként nevelt tulajdonságnak mondanám.
2011. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bocs, de szerintem itt nem sok genetikus van. Mellesleg jó lenne tudni az élet értelmét, hogy hogya működik az ember és akkor lehetne ilyen dolgokon viatkozni.

Mellesleg, aki szorgalmas, tanult ember, vagy elért valamit, biztos nem csöpög a nyálas, biztos nem 0 az IQ-ja. Aki semmire sem képes, általában sík hülye, beteg, vagy gyenge ember, aki semmir sem jó.

2011. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyébként, szerintem az akarterő mindenre képes, jobban hiszen benne, mint a génekben. Az max csak befolyásolhat.
2011. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 WhiteLabel ***** válasza:

Ez nem feltétlen igaz, Nekem sosem volt olyan gondom hogy ne lenne barátnőm, pedig aztán le tudok ám sz*rni mindent ami körülöttem van.

Szerencsém volt jó "munkát" találtam, és így nincs gondom.

Ha akarok valamit megszerzem, a családban senki nem ilyen, mindenki dolgozik mint a h*lye, tök értelmetlenül, szóval nem tudom miért lettem ilyen.

2011. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tudjuk, hogy a nők a férfiakat az alapján tartják vonzónak, amit elértek, letettek az asztalra.


Ez meg baromság. Csak írtam, hogy hajléktalant senki nem keres, aki olyan, mint egy anyára szorult debil kis gyerek.

2011. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék belemenni abba, hogy milyen egyéb férfi tulajdonságok vonzók egy nőnek. Tudom, hogy sok tulajdonság (külső és belső) együttesen döntő, mégis vitán felül áll, hogy a küzdeni akarás és erős akaraterő egy nagyon vonzó férfi tulajdonság.
2011. jún. 20. 15:05
 8/11 A kérdező kommentje:
Szorgalommal nagyon jól lehet ellensúlyozni hiányzó IQ pontokat egy bizonyos szintig.
2011. jún. 20. 15:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Nos, ez egy nagyon jó kérdés. Kiterjesztve is, hogy maga a személyiség velünkszületett vagy tanult-e, és milyen mértékben, avagy hol ér véget az Én, és hol kezdődik a biológia. Sőt, egyáltalán van-e Én?

Erre a kérdésre itt nem fogsz bizonyítottan igaz választ kapni, max olyat, ami épp tetszik, és jobb híján elfogadod. Tulajdonképpen szerintem erre a kérdésre még az egész emberiségnek sincs komplett válasza.


Ha nem vagy genetikus szakterületű, vagy hasonló, akkor felesleges ezzel a kérdéssel nagyon foglalkoznod, mert úgysem mész semmire. A maximum, amire juthatsz, saját magad megnyugtatása vagy feldühítése, de az igazság rejtve van még.

2011. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, igazad van, hogy nem az IQ az elsőleges...

De a szorgalmas ember meg azért vonzó, mert rajta is látszik, hogy megtud élni, megtudja védeni a nőt.

Szerinetm senkinem sem vonzó egy olyan ember, aki azt sugallja, hogy magatehetetlen stb...

A szorgalmas és az okos ember, viszont nem szerencsétlen.

2011. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!