Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak mennyi idő alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mennyi idő alatt tudják elfelejteni az első igazi szerelmüket?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy személye válogatja, épp ezért tapasztalatokat várok. Az elfelejtés pedig azt jelenti értelmezésemben, hogy nincs semmiféle szerelmes gondolata a nőhöz kötődően, nem jön zavarba, ha egy légtérben vannak, ugyanúgy tekint rá, mint másra.
2011. jún. 21. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem soha:|
2011. jún. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 B.angel ***** válasza:
Hát ha soha, akkor az gáz...Mert akkor szegény többi lánynak nincs esélye.
2011. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha van más az sokat segít elfelejteni az előzőt.


én konkrétan már másnap elfelejtettem mert jobbat találtam.

2011. jún. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hónapja nem sikerül, de kész vagyok új kapcsolatra. Az emlék örökké megmarad, amíg egy új szerelem el nem sodorja.
2011. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
35%
Egyértelműen soha. Kedves hölgyek, fogadjátok el ezt: a férfinak (a nem tapló fajtának) komolyabb az érzelemvilága, mint azt ti gondoljátok. Elég nagy klisé, de nem véletlenül. Az első szerelem mindig az első szerelem marad, és ezt nem lehet felülmúlni. Ha olyan pasival vagytok, akinek már volt komoly kapcsolata ez előtt, akkor fogadjátok el, hogy az a bizonyos lány mindig különleges marad, mert első volt. És ne legyetek féltékenyek rá, mert ha most veletek van, annak ez az oka. Ha tudjátok, hogy a szerelembe való bevezetésben nem tudjátok felülmúlni az első lányt (márpedig ez lehetetlen), koncentráljatok arra, hogy minden más tekintetben jobbak legyetek az első párnál, és akkor egy szép kapcsolatban fogtok élni.
2011. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mint a nők. Soha. Persze gy idő után átalakul az érzés kellemes, vagy fájó emlékké...
2011. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kutya harapást szőrével -és ez nálam bevált - így kb 2 hónap kellett a felejtéshez. Persze az emlékek és főleg a szép emlékek megmaradtak. :)
2011. jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a válasz nem hasznos, ez egy manipulatív válasz.:


"Egyértelműen soha. Kedves hölgyek, fogadjátok el ezt: a férfinak (a nem tapló fajtának) komolyabb az érzelemvilága, mint azt ti gondoljátok. Elég nagy klisé, de nem véletlenül. Az első szerelem mindig az első szerelem marad, és ezt nem lehet felülmúlni. Ha olyan pasival vagytok, akinek már volt komoly kapcsolata ez előtt, akkor fogadjátok el, hogy az a bizonyos lány mindig különleges marad, mert első volt. És ne legyetek féltékenyek rá, mert ha most veletek van, annak ez az oka. Ha tudjátok, hogy a szerelembe való bevezetésben nem tudjátok felülmúlni az első lányt (márpedig ez lehetetlen), koncentráljatok arra, hogy minden más tekintetben jobbak legyetek az első párnál, és akkor egy szép kapcsolatban fogtok élni."

2011. jún. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!