Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az igazi ribanc? És az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az igazi ribanc? És az igazi "rosszkislány"?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert manapság minden csajt, aki sminkeli magát, vagy nagyobb szája van, leribancozzák! -.-\' Akkor mondjátok már meg, milyen az a ribanc? Külső, belső!

A másik kérdésem pedig arra vonatkozik, hogy mennyire kell balhésnak lenni egy csajnak, hogy ezt a jelzőt kapja?


2009. márc. 24. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Remélhetőleg nem célod ezt a jelzőt kapni. Úgy látszik mostanában ez a "trendi"...hát nekem a "balhés csajok" inkább szánalmas buta libák szintjét ütik a szememben, akik a "balhéikkal" próbálnak irtó nagylánynak tűnni. Sok az amerikai tinifilm nézés...szerintem. (le lehet pontozni :) )
2009. márc. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Az ribanc, aki már 14 évesen próbál úgy kinézni, mint egy 25 éves, halálra szolizza magát, 10 kiló smink nélkül nem képes élni, és hiába van fejlődésben a szervezete, koplaltatja magát, kondiba jár, mert azt hiszi, attól nőies, szép lesz. De ez csak külső. Belső ennél sokkal rosszabb, mert akiben már megvannak ezek a hajlamok 14 évesen, hát ti tudjátok... Én szánom az ilyen kamaszokat. Balhésnak nem kell lenni, elég ha a külseje szánalmas. Ha hozzá még "balhés" is, pl. csak azért csókol meg egy másik lányt, vagy hasonlók, mert azzal kitűnik a tömegből, felhívja a figyelmet, akkor pszichiátriára vele. Vagy le kéne mindnek keverni egy erős jobbost, hogy észhez térjenek. Elég szánalmas társadalom, nyomorék szülőkkel (nagyon nagy tisztelet a kivételnek), hogy már a GYEREKEKRE is rá lehet mondani, hogy RIBANCOK. Mert sajnos rá lehet...
2009. márc. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos.Az igazi ribancnak volt életében legalább 15-20 pasija,és olyan 13-14 éves korában kezdte a dolgokat.16 éves korára már 5 pasival minimum lefeküdt,bulikban szemrebbenés nélkül smárol egy ismeretlen pasival.Azthiszi szép,pedig inkább nevetséges.Sminkkel szerintem nem függ össze,de az arca már teljesen meg van gyötörve.Vannak olyanok,akik bár agyon sminkelik magukat,az arcuk pattanásos és ragyás,mert nem foglalkozik annyira magával.Mély dekoltázs,épphogy bugyitakaró miniszoknya.Szolárium minimum,gyakran tetoválás pl. szemöldök.Szerintem ilyen az igazi ribanc.:)

A rosszkislány egész más.Van esze,nem tartja magát a legszebbnek,de tudja,hogy mivel tud hóditani.Jól öltözködik,de mégsem ribancként,hanem korrekten.Szépen beszél,nem tűnik vadnak,de érdekes személyiség.Nagyon aktív,szeret mozogni.A rosszkislány effekt pedig csak akkor derül ki,mikor a férfi már meghódította a szivét,és elkerülnek az ágyig.:)

2009. márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
a rossz kislányság nem rossz dolog csak ésszel ne haladjuk túl a határt...én pl huncut vagyok azt mondják és vad és aki még alig ismer azt hiszi szendeszűz kis ártatlan vagyok:D
2009. márc. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megdöbbentő, mennyire máshogy vélekedtek erről a témáról. Az első író nekem kicsit erős volt, hogy a szülőket is belekeverte, de neki ez volt a véleménye. Nagyon köszönöm!
2009. márc. 24. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
jo. én fiu vagyok és egy ilyen büszke szűzzel akiket ti preferáltok szóba se állnék. nemtudom a "ribancokon" mit nem lehet szeretni. és attól hogy nektek az első csajotok 20 évesen volt, nem azt jelenti hogy fél oldalas oltásokat kéne azokra irogatni akik mindig minden helyzetben élvezik az életüket és mindenkinek tetszeni akarnak.
2009. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Mert te szívesen cuccolsz egy olyan lányt, akiről tudod, hogy előtte már végigterpesztette a lábát a fél városnak? :D Akkor minden elismerésem, nagyon értelmes ember lehetsz ;)
2009. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
32%
nálam ezek a ribancok pl:lady gaga,katty perry,meg még egy pár,nagyon szánalmasak sajnos a mai világban egyre több az ilyen.(utálom a számaikat és a video clipjüket meg sem nézzem nem bírom olyan undorító h így hívják fel a figyelmet másoktra)
2009. aug. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!