Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem meleg vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem meleg vagyok, és nem az a baj, hogy ezt hogy vállaljam fel, hanem én nem ilyen életet akarok, hanem normális életet. Nem tudom elképzelni magam, hogy egy pasival járjak/éljek. Nem akarok így élni, de ott van bennem ez a dolog. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok és nagyon rosszul érzem magam mostanában, elegem van az egész életemből. Minden rendben van a környezetemmel, egész jó családom van, jól tanulok stb Se lánnyal, se fiúval nem volt még kapcsolatom.
2009. márc. 24. 16:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
De hogy érted hogy meleg vagy? Ez miben nyilvánul meg nálad?
2009. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Úgy hogy a lányok nem érdekelnek, csak barátként tudok rájuk nézni, a fiúk viszont igen:D

Megnézem őket az utcán, fantáziálok róluk stb

2009. márc. 24. 16:46
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Lehet, h lepontoztok érte, de akkoris beírom: van terápiás lehetőség. A homoszexualitás gyógyítható. És akarat kérdése is.
2009. márc. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%

Első vagyok!

Az egy dolog hogy fantáziálgatsz róluk. Lány létemre én is szoktam lányokról. Ha még nem csináltad fiúval addig nem vagy meleg.

Ha túl akarsz lenni ezen, szedj föl egy barátnőt és feküdjetek le. Meglátod mennyire jó lesz és lemondasz a pasikról. Az hogy a lányok csak barátként érdekelnek az valszeg azért van mert nincs a környezetedben olyan csaj aki tetszene vagy még nem találtad meg az igazit.

Sok szerencsét:)

2009. márc. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

A homoszexualitás nem gyógyítható. Ettől függetlenül, ha nem tudsz megbékélni ezzel egyedül, ajánlanék egy pszichológust, de csak azért, hogy segítsen elfogadtatni magad.

Egyébként próbálj a barátaiddal sokat beszélni erről.

2009. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
15%
De igen, a homoszexualitás gyógyítható.
2009. márc. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
sztem se jelentsd ki,adig amig lánnyal nem volt dolgod!! Járj ismerkedni előbb utóbb csak megtetszik vki...ha pedig mégsem azt sem kel szégyellned! Amúgy sztem mindenkiben benne van ez a fantáziálgatás...én is 20 éves vagyok lány s jobban megnézem a lányokat,márcsak azért is h mit és hogyan kellene vagy nem kellene csinálnom vagy változtatnom magamon!! S nem szégyen az sem ha vki tetszik...:D Nekem kapcsolatom van fiúval akit szeretek is...de attól függetlenül elmondom egy lánynak ha csinosnak találtam!! :D szóval nyugi...
2009. márc. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%

hát ismét elvesztettünk egy férfitársat...:(

én azér a helyedben megpróbálnám először egy lánnyal bele nem fogsz halni és akkor biztosan tisztán fogsz látni

csókolozni sem csókolóztál soha?

ha igen mit éreztél??? undorodtál vagy izgatott

ez érdekelne...

2009. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
16%
Kérlek jöjön meg az eszed, probáld meg lánnyal!! Ha nem voltál még fiuval akkor még nincs veszve semmi!!
2009. márc. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
98%

Szia! Én ezen, amin most te átmész, 13 évesen estem át. Most 17 vagyok, és annak ellenére, hogy még nem volt barátom tudom, hogy meleg vagyok. Először nekem is furcsa volt, hogy miért tetszenek jobban a srácok, de ez van. És az, hogy meleg vagy-e vagy sem nem attól függ, hogy kivel jobb a szex.

Gyógyítható vagy sem, én már nem akarok "meggyógyulni".

2009. márc. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!