Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi számít hülyítésnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi számít hülyítésnek, mikor érzitek úgy, hogy egy lány csak hülyít? Hogy viselkedik az a lány, miket mond?

Figyelt kérdés
Írjatok sokan, sokat, részletesen! :)
2011. jún. 23. 12:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
leírhatatlan érzés...ezt csak mi tudjuk:D
2011. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
57%
Hát kedves veled, de közben lefújja a találkákat, viccből randikra hívogat, de esze ágában sincs elmenni rájuk... stb.
2011. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
59%
Ölelgeti a pasit, hozzábújik, de szexet nem akar stb.
2011. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Azt hiszem egy srác a múltkor félreértett engem... Bejövök neki, de én nem akarok tőle semmit. Sokat bókoltam neki, kedves voltam hozzá, meg egyszer a lovagomnak szólítottam :):):) Gondolom ezt ő már úgy vette hogy esetleg ő is bejön nekem, aztán megkaptam hogy minek hülyítem :(
2011. jún. 23. 13:11
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát lányok, pedig ezt nem kellene csinálnotok, mert begyógyíthatatlan lelki sebeket okozhattok egy pasinak ezekkel!
2011. jún. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Úgy bizony.Fáj ám nagyon az...
2011. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

"Sokat bókoltam neki, kedves voltam hozzá, meg egyszer a lovagomnak szólítottam :):):)"

Na pont ezt ne csináld, ne bókolj, és ne szólítsd a lovagodnak, ez csak értelmetlen jópofizás és megtévesztő.

2011. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól megszívattad a srácot, gondolom, tényleg azt hitte, hogy akarsz tőle valamit. Nem a hülyéskedéssel, meg a bókokkal van a baj, hanem azzal, ha nem adod tudtára, hogy tényleg csak hülyéskedsz, és nem érzel iránta semmit. Ez főleg akkor gáz, ha szegény fiú kicsit érzékenyebb, vagy nincs szerencséje a nőknél, és azt hiszi, hogy most végre neki is összejöhet valami. A hülyítés szerintem nem egy adott pillanatbeli viselkedés alapján mérhető le, hanem az alapján, hogy a későbbiekben a lány mit csinál. Mert ha hülyéskedik egy fiúval, meg bókol neki, az nyilvánvalóan nem rossz dolog, csak akkor válik azzá, ha a lány ezt félreérthetően teszi, illetve ha mondjuk a későbbiekben elutasítja a fiú közeledését (persze mindezt SZÁNDÉKOSAN, mert vannak olyanok, akik akaratlanul is rosszat tesznek, és nem is gondolnak arra, hogy majd egy csalódás mennyire fájhat a fiúnak), mondvacsinált indokkal lemondja a találkozókat stb., de a te esetedben pl. az is megtévesztő lehetett, hogy sokat bókoltál a fiúnak. Egy-két bók még elmegy, és az természetes, de ha ez sorozatos, akkor bizony kezdjük azt hinni, hogy bejövünk az illető nőnek, utána meg koppanunk egy nagyot. Az ilyesmi nagyon tud fájni, de ha akaratlanul teszi valaki, akkor azt szerintem meg lehet bocsátani, csak akkor ezt meg kell beszélni egymással.
2011. jún. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Kétszer mentem el egy hülyítős csajjal megbeszélt randira. Nem jött egyszer sem.

Azóta többször hívott telefonon, de nem veszem fel neki.

2011. jún. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Ez szemét dolog volt tőled...mármint hogy hülyítetted.

Nagyon szar lesz most neki...sztem mondd meg neki az igazat, aztán tsáó.

2011. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!