Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi számít hülyítésnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi számít hülyítésnek, mikor érzitek úgy, hogy egy lány csak hülyít? Hogy viselkedik az a lány, miket mond?

Figyelt kérdés
Írjatok sokan, sokat, részletesen! :)
2011. jún. 23. 12:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ha a lány az utolsó pillanatban lefújja a randit.Az nem lehet hogy azért van mert bepánikol?
2011. nov. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
jajj -.- ilyen gonoszságot én is tettem egyszer :(
2012. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

En sose azert fujtam le randit, mert bepanikoltam, hanem mert rajottem, hogy igazabol nem is akarok semmennyi idot eltolteni azzal az illetovel, vagy csak egyszeruen lusta voltam elmenni. Tudom szemetseg volt, de mindig szoltam nekik elotte, es azert nem erint annyira melyen, mert "csak" online ismeretsegek voltak. Semmi komoly.

Amugy meg, egy fiu mibol gondolja azt, hogy bejon a lanynak? Es mibol , hogy a lany csak baratsagos vele? Csak azert kerdezem, mert eloben en total kedves, mosolygos vagyok mindenkivel. Neha ugy koszonok " Hello Szepfiu", de most igy olvasgatva a valaszokat, mar nem vagyok benne, hogy olyan jo otlet.

2012. jan. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Miket mond? Mindent még azt is ami létezik.
2012. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Tudod te azt hogy kell csinálni
2012. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Orsikááá válasza:
100%
Hát én is így jártam pont Szilveszterkor,csak engem egy fiú vágott át,találkozni akart meg minden aztán nem is jött el...de előtte meg mikor beszéltünk olyanokat írt h már alig várja stb...szóval én ezt se értem :S
2012. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Orsikááá ne discoban ismerkedj.
2012. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Orsikááá válasza:
Nem discoba ismerkedek :D Már nyár vége óta ismerem a srácot,tökre azt hittem h talán ő tényleg nem olyan mint a többi pasi...erre tessék,sose higgyétek el ha egy srác is ilyet mond nektek! :)
2012. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
mert az a pasi ki nem olyan mint a többi az nem így van jelen:) azért hitted, hogy ő nem olyan mint a többi. Meg az a kérdés neked milyen az a "nem olyan mint a többi":D Én se vagyok olyan mint a többi pasi ez tuti:)
2012. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
De azért sok rendes srác is van...:)
2012. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!