Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi számít hülyítésnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi számít hülyítésnek, mikor érzitek úgy, hogy egy lány csak hülyít? Hogy viselkedik az a lány, miket mond?

Figyelt kérdés
Írjatok sokan, sokat, részletesen! :)
2011. jún. 23. 12:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Persze. Nem azt kell keresni ki a legkülönlegesebb:) hanem azt, hogy jól érezzék magukat.
2012. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Orsikááá válasza:
Juuj ez a nem olyan vagyok mint a többi pasi:D...hagyjuk már nem kell a duma:)
2012. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én téll nem olyan vok mint a többi..:D Végülis nincs 2 egyforma ember. :D
2012. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
juujj Orsikááá tényleg hagyjuk ezt az okoskodástXD különben is te hoztad fel. Az hogy te itt most okoskodtál magadat járattad le:) most derült ki mekkora gáz vagy:) ez után nem is csodálom, hogy az a fiú nem kereset téged:D
2012. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Orsikááá válasza:
Szerintem inkább ne mondassál velem semmit...Am te téll más vagy "te gáz vagy"a te szavaiddal élve...
2012. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy visszavágsz valami kemény szöveggel. Miért is? Honnan ismersz, hogy tudod milyen vagyok? Gondolkoztál volna előtte, mert így beégtél... bocs
2012. jan. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ahogy látom később gondolkodsz és ez a baj veled. Kezdted ezzel a flegma válasszal: "hagyjuk már nem kell a duma:)". Mit is vársz ez után? Ha igazat mondtam akkor nyílván megvédem magam és akkor neked ciki aztán visszavágsz mint aki zseni:) Mondhatni ügyes. Hát a lányok mondják azt, hogy szeretik, ha egy férfi kiáll magáért. Nos tényleg látszik mennyire vonzó:) semennyire:) Ha kedves leszel másokkal meglásd kedvesek lesznek hozzád. Én nem akarlak sértegetni, nem is én kezdtem "hagyjuk már nem kell a duma:)". Magad jellemzed az ilyen hozzáállásokkal és utána még visszavágsz, hogy ezek után biztos gáz vagyok. Köszönöm. Elfogadom, mert akkor ígyekszem nem gáz lenni.
2012. jan. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!