Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnő szülei a feljelentés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnő szülei a feljelentéssel fenyegetőznek, ha nem tűnök el?

Figyelt kérdés

elvileg már volt egyszer feljelentés, de nem ött nekik össze, mert nem volt elég bizonyíték. tegnap az apja eljött hozzánk, és röhögve mondta, hogy addig nem fog leszállni rólam, amíg idegileg nem készülök ki, vagy nem fog a feljelentés sikerülni. azt mondja, figyelni fog, vannak rendőrismerősei, és minden lépésem dokumentálja...

elmondtam a barátnőmnek, és tudja, hogy nem bírnak, de nem hisz nekem, mert az apja tagad. hogy lehet valaki ekkora nyomoronc és mit tehetnék én? szeretem a lányt, eszemben nincs elhagyni, de ez a gennyláda előbb-utóbb eléri, hogy becsavarodok, már elég régen utaz rám...


2011. jún. 23. 20:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mi baja veled?
2011. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
őszintén megkérdeztem, mi a baja velem, mit mondott: nem bírom az ilyen stílusú srácokat (nem túl hardcore punk, nem a csöves stílus, de nem is a gumipunk), meg akinek ilyen a gondolkodásmódja (lázadó vagyok, de nem a kreténen lázadó, hanem az érvelős-lázadó)...
2011. jún. 23. 20:32
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha elment hozzátok, akkor jelentsed fel zaklatásért, ha belépett a küszöbön akkor birtokháborításért! Az a helyzet, hogy ebből nincs rendes kiút. Ha alánya nincs 14 év alatt akkor nem nagyon tudnak semmivel sem megfogni, főleg ha a lány azt vallja, hogy nem zaklatod meg semmi. És a feljelentés során kiderülne a barátnőd számára is a dolog. Az lehet, hogy ha vannak rendőrismerősei akkor egy-két éjszakát el fogsz tölteni az őrsön, de másért nagyon nem. Sajnos a lehetőségeid, legyeled a dolgot, felveszed a harcot, vagy megszöksz!
2011. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 mimano ***** válasza:
Vedd fel egy beszélgetéseteket és mutasd meg a barátnődnek!
2011. jún. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
nem a barátnőjének hanem a rendőrségen...
2011. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Renőrségen nem ér vele semmit mert nem kért engedélyt a felvételhez. Egy f@sz rendőr még ellened indít eljárást, hogy ilyet nem lehet!
2011. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
amit nem mondtam, a lány most lesz 15, én meg 19. még ha mondjuk valami kúrrógép lennék, vagy valami, de igazából nem.
2011. jún. 23. 21:14
 8/16 A kérdező kommentje:
meg milyen apa az, aki a lányának rosszat akar, a lányával rosszat tesz... mert szeret, és boldog velem.
2011. jún. 23. 21:14
 9/16 anonim ***** válasza:
28%

Mégis mi a fäszt vársz? Kezdjük ott, hogy mi a fenét akarsz egy 15 éves lánytól, aki még - ha minden igaz és a nevelése jó volt - azt se tudja mi is az a szex?

Ott lehetne folytatni, hogy 19 évesen azért nem egy punkos baromnak kellene lenni, hanem egy komolyabb gondolkodású, munkát és megélhetést kereső egyénnek...


Uff, én beszéltem

2011. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó, egy 15 éves lány miért ne tudhatná, hogy mi az a szex? Az inkább a szüleinek a szégyene, hogy nem tudták normálisan felvilágosítani. Az, hogy tud dolgokat, az nem azt jelenti, hogy bele is kezd, bár egy év múlva már nagyon azt sem lehetne elítélni. Igazad van viszont abban, hogy kissé nagy a korkülönbség, de a szülők rosszul csinálják a dolgot.
2011. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!