Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondoltok a "cuki" pasikról?

Figyelt kérdés

Már egy-két lány mondta, hogy cuki vagyok, de nem tudom, hogy ez jó, vagy annak a jele, hogy barátként tekintenek rám.

16/f


2011. jún. 23. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
egyértelmű... BU ZIvagy
2011. jún. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
B u z i-e vagy?
2011. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 mimano ***** válasza:
Kislányoknál akármit jelenthet, de a komolyabbaknak csak barát... Majd kinövöd!
2011. jún. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az évek tapasztalata azt mutatja,hogy a "cuki" azt jelenti: vicces vagy de dagadt.
2011. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát a "cuki" jelzőnél megalázóbb dolog kevés van egy férfi életében szerintem :D. Olyan mintha egy ilyen kutyuska lennél, ami éppen keféli a csaj lábát és akkor jön a mondat, hogy "JAJJ DE CUKI".
2011. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja am dagadt pont h nemvagyok:D
2011. jún. 23. 21:51
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez esetben csak cuki lehetsz :D

Nem jó ha ezeket a jelzőket használják, hogy cuki, aranyos, édespofa, stb. Ez mind mind arra utal, hogy barátnak tökéletes vagy, de járni nem fognak veled.

2011. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ÉS van rá esély hogy ez változzon?:S
2011. jún. 23. 22:39
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatom alapján (és amit a környezetemben látok) van esély rá, hogy ez megváltozzon.

Gondolom te is jó fej vagy velük meg barátságos, régebben én is ilyen voltam. Akkor aranyos voltam. De legyünk csak barátok.

Aztán elegem lett, meg kaptam pár tanácsot, és elkezdtem teljesen más stílusban viszonyulni hozzájuk. Konkrétan bunkó stílusban. És csodák csodája azóta népszerű lettem a csajok körében. Érthetetlen... A szokásos kamuszöveg, hogy az izgalmas, a magabiztos, pörgős srácok kellenek nekik.

2011. jún. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én ha azt mondanám egy fiúnak, hogy cuki vagy, azt úgy érteném, hogy kedves. (Bár akkor már inkább az aranyos jelző.)

Szerintem olyan fiúnak mondják, hogy cuki, aki kedves velük, de barátság van csak köztük. De lehet azon változtatni. :D


14L

2011. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!