Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elvárja, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elvárja, hogy én írjak neki?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal facebookon,ő jelölt be,kb. 1 hónapig üzeneteket küldtünk egymásnak,azt mondta,tetszem neki.Aztán felvett msnre.Amikor felvett,akkor írt ő,beszélgettünk is elég sokat.Aztán hiába voltunk fenn mindketten,ő nem írt,én írtam neki 5 nap után.Miután én kezdeményeztem a beszélgetést,amint újra felmentem írt.És most megint nem ír 2 napja.Elvárja,hogy én írjak neki?
2011. jún. 23. 22:06
 1/3 hümi ***** válasza:
nekem volt már olyan h egy jó ideig csak ő írt rám, aztán abba hagyta és azt várta h én írjak rá és ezt mondta is..írj rá ha már nem bírod ki és kérdezd meg tőle
2011. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ezek az internetes problémák..

igen írj rá. Ne nézzen már régimódinak. Mostanában egy lánynak kell lassan kezdeményezni, vagy lépnie.


De az is lehet talált valaki mást. Ha téged is facebookon szedett össze akkor gondolj bele még hány lányt szedett össze veled együtt azzal az ürüggyel, hogy tettszesz neki..

2011. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Persze,gondolom,hogy nem csak nekem ír:D

Én is szoktam több srácnak,de ők mindig írnak.

Fura,hogy amikor én írtam rá 5 nap után,ő másnap rögtön írt...

Majd ráírok:)

2011. jún. 24. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!