Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy párkapcsolat hosszú távon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fémöszlány kérdése:

Egy párkapcsolat hosszú távon is működhet a partnerek eléggé szeretnék?

Figyelt kérdés

2 havonta 1 tali. a partnerek fiatalok, de kitartóak. van egy KÖZÖS nagy céljuk.---> Külföld.


(tapasztalatokat, észrevételeket, tippeket mivel lehet könnyebbé tenni)


Már csak anyuból és párjából kiindulva is optimista vagyok. 4éve vannak együtt.2éve összeköltöztek. most közös gyermekük lesz.


2011. jún. 23. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
életkor?
2011. jún. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

távkapcsolat akart lenni az első párkapcsolat....


15/L ő 16. .d

2011. jún. 23. 22:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Mitől vagy te fémösz? Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de kíváncsiság na:P Miért lennél híreslány?:D Kiszel Tünde lánya vagy?
2011. jún. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15/16? most lehet még így gondolod, pár év múlva azt se tudod majd hogy hívják...
2011. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok arra büszke amiket tettem, csináltam... koromhoz képest elégnagy hülyeségeket csináltam amiáltal beszéltek rólam... a famous márkát sem vetem meg. rámragadt hogy Little famous.: d aztán csak a fémöszt használtam:D
2011. jún. 23. 22:57
 6/8 A kérdező kommentje:
félév után nekem eléggé maradandó, és nem tudom volt pár nagyobb konfliktus de mindig megoldottuk. én bízom benen hogy nem lesz igazad.:D
2011. jún. 23. 22:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is, de valószínűleg igazam lesz. én 16-17 évesen jöttem össze az első csajommal. 3 évig voltunk együtt, a barátnőm is ilyen illúziókat kergetett, eleinte én is. Én képes voltam értelmesen végiggondolni a szakítást. Ő nem. volt is hiszti, mára belátta így volt helyes :)


24/F

2011. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nálunk ez fordítva volt/van. Nmesok reményt fűztem a kapcsolatunkhoz eleinte már csak azért is,mert 2óra utazással kezdődik. de aztán belerázódtunk. ő mer álmodni célokat kitűzni. meglátjuk mi lesz 2év múlva .D
2011. jún. 23. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!