Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miert nem kezdemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert nem kezdemenyez velem o beszelgetest soha?

Figyelt kérdés
Megismertem egy csajt, akivel egy faluban elunk, csak eddif valami oknal fogva nem ismertuk egymast csak latasbol, de ugy se nagyon. Par honappal ezelott azonban osszefutottam vele egy buliba, ahol az egyik fiu ismerosommel beszelgetett; hat mit mondjak akcioba leptem es bokolgattam is a csajnak, udvarolgattam neki egesz este, majd kapta magat se szo, se beszed elment es vissza se jott. Utana talalkoztam meg vele, de mindig megvarta mig elore koszonok, es csak utana koszont vissza. Majd megint oszehozott minket a sors, megint ezzel az ismerossel beszelgetett; a srac odahivott hozzajuk, megint bokoltam neki. Azt nem ertem, hogy O miert nem kezdemenyez velem SOHA beszelgetest; ha en nem szolok hozza, nem is beszelunk akkor.
2011. jún. 28. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom mert nem akar tőled semmit.. Meg neki ot van az az "ismerős". Azt javaslom ne csinálj magadból idiótát, és ne nyomulj rá, ha semmi pozitív eredménye nincs..
2011. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ki van zarva, hogy az az ismeros tetszen neki, mert eddig akarhanyszor egyutt lattam oket, mindig megkerdeztem, hogy jarnak es a csajnak MINDIG az volt a valasza, hogy NEM, ES NEM IS FOGNAK, MERT NEKI NEM TETSZIK A SRAC.
2011. jún. 28. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!