Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldanátok meg a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldanátok meg a helyemben?

Figyelt kérdés

Anya 2 teljes hétig szabadságon van, és állandóan itthon van. Eddig még egészen jól bírtam, de már kezdek kiakadni, hogy már péntek óta nem tudtam masztizni, mert anya állandóan jár-kel a házban. A szobám ajtaját hiába zárom be, ő attól még be jön, zár pedig nincs rajta.Fürdőszoba ajtó sem zárható kulcsra, és oda is simán bemegy, még akkor is ha fürdök.

Mégis mit csináljak? Kezdek kiakadni. :S


2011. jún. 28. 17:32
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb alkalom arra hogy ha nem is állsz le teljesen, legalább szüneteltesd kicsit. Vannak az életben értelmesebb dolgok is mint f*sztverni/tárcsázni.
2011. jún. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Ugorj be wc-re hosszú dolognak álcázva.
2011. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. :D
2011. jún. 28. 17:35
 4/41 anonim ***** válasza:
Várd meg, amíg elmegy boltba, vagy csináld éjszaka.
2011. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Azért írtam a tárcsázásról.
2011. jún. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Áruld már el, miért olyan k*rva fontos neked a pinádban turkálni ? bocsi ha nyers vagyok, de komolyan nem értem mi a célod vele..
2011. jún. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
A lányok is sz@rnak, úgyhogy a 2.-nak igaza van.
2011. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Boltba nem megy, csak max. vasárnap. És addig is van még bőven idő.
2011. jún. 28. 17:42
 9/41 anonim ***** válasza:
Menj el tescoba vagy obiba vagy valami nagy áruházban ,ha csendben is tudod csinálni.Nagyon vigyázz nehogy elkapj valami szutykot mert mint biztos tudod nem túl tiszták ezek a helyek.
2011. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Próbáld reggel a paplan alatt.Lehetőleg addig,amíg nem jössz ki a szobádból ébredés után.Vagy este,lefekvés után.Ebben a két időpontban a legkisebb a lebukás esélye.Vagy éjszaka,ahogyan már előttem is említették.A nap többi részében pedig próbálj meg uralkodni magadon,még akkor is ha nehéz.:)
2011. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!