Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ekkora has, elmegy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ekkora has, elmegy?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Mit jelent az, hogy "pici poci, kis has"??? Küldjetek már képet!


2011. jún. 28. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Fúj a második gusztustalan.
2011. jún. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
FÚÚÚJ! A másodikon behánytam. Ez ugye nem komoly?
2011. jún. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első ok ,de a 2. képet nem kellett volna feltenni mert szó szerint visszataszító.

Az első kép még szerintem vonzó is.

2011. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
köszi most ettem
2011. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2. képen oldalpina!!! Ilyet se láttam még.
2011. jún. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
18.25 nem láttad még?szűz vagy?
2011. jún. 28. 18:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és jóval kisebb a hasam mint a 2. képen látható, de egyébként sok csajnak van ilyen én mégis normális párkapcsolatban élnek. Nem ez határoz meg egy embert. Amúgy a fele azoknak akik beírták h fúúúj még szűz.
2011. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem ez már túl sok, én hozzányúlni, sőt, ránézni sem bírnék. De biztos van olyan is akinek meg ez tetszik.
2011. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Jólvan ne okoskodjunk már... azért az nem mindegy, hogy járok egy duci lánnyal, akin van mit fogni, vagy meglátom egy undorító öreg nő meztelen képét a neten. Szerintem amelyik tinédzserből a 2. kép nem vált ki undort, annak valami baj van a szexuális identitásával! 18/F
2011. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!