Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jár a fiúk fejében, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jár a fiúk fejében, ha tetszem nekik?

Figyelt kérdés
Megláttok fiúk egy lányt,aki tetszik nektek,rámosolyogtok,éppen minek örültök, mi jár a fejetekben?
2011. jún. 28. 20:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Hogy két fülem van, és nem vagyok szatyor...
2011. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Ilyenkor lepörgetjük az összes szexpózt a szemünk előtt.
2011. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Meg a Reszkessetek betörőket.
2011. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
20:53 ugye ez kamu?nincs is annyi idő rá...komolyan ezt csinálod?
2011. jún. 28. 20:56
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Jó lenne ha a csajom lenne és/vagy hogy de megdugnám:D
2011. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Nincs annyi idő ? Fejben minden sokkal gyorsabb. :D
2011. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,és részletesebb válaszokat is szeretnék kapni!
2011. jún. 28. 21:13
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Íme részletesen:


"Jééé ki ez a lány ott? :O

Ismerem? Nem...Elég baj... mert.... huhh az anyját de jól néz ki!! Most elfordult.... miért fordult el?

Hát jóó addig gyorsan vetünk egy pillantást a fenekére :D

wááááááóóóóó micsoda alakja van :O Jó csak semmi bámulás még a végén észreveszi...akkor csak úgy szemem sarkából figyelem :) most idenéz, hát jó akkor én meg rá :D

szióó, neked micsoda helyes pofid van... kis zabálni valóó :D azok a szemek... meg úgy az egész :D tuti jól csókol.... nem unkább bazijól csókol...

megszóllítsam? nem is tudom.... hé héééé hova megy? :O Várjá máár! Hát ilyen nincs... eddig volt szerencsém, másik busszal megy :S "


Ez játszódik le a fejembe ha megtetszik vki csak úgy az utcán :D

2011. jún. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
67%
Megnő a spermatermelődés a heréikben, a vérszint a péniszükben, az eszükben meg kb. az, milyen pózban dugjam meg.
2011. júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Loller ***** válasza:

Emberenként különböző, stílusonként is. Igen vannak akik megbámulják a hátsót a melleket, és sex pózokra gondolnak.


Én általában a lány arcát nézem és az alapján megállapítom milyen személyiség lehet. Aztán a többi :D Én ilyen elemző típus vagyok. De szerintem nincs olyan fiú aki nem nézi meg a nő alakját.


Összeségében, végig pásztázzuk a nőket akik tetszenek nekünk.

2011. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!