Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha érdekelném a fiút keresne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha érdekelném a fiút keresne?

Figyelt kérdés

Egy hosszú esti beszélgetés után, aminek a vége egy apró csók lett. Keresne engem egy félénk fiú, ha érdekelném? Én nem merem őt, pedig nagyon vágyom rá.

19/L 20/F


2011. jún. 28. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem várj egy darabig, esetleg ha sokáig több napig nem jelentkezne, írj rá hogy mi van vele, vagy egy sms-t stb.:)
2011. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek után még egy félénk fiúnak is illene keresnie. Ha nem is azonnal.... max a megfelelő alkalmat keresi.

Ha nem keresne néhány napig, keresd te. Esetleg azzal, hogy találkozzatok újra. (nem gáz ez.) Ha azok után se keres, akkor az már rossz.

2011. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kb hány napig várjak?

Az a baj, h én is ugyan olyan félénk vagyok mint ő.

És ha ez a csók, egy erőltetett csók volt. Mert vki elkezdte nekünk mondani búcsúzáskor, h legalább egy puszi legyen?

2011. jún. 28. 21:42
 4/5 Solarian ***** válasza:
Én egy félénk fiú vagyok és nemhiszem lenne merszem megkeresni a csajt aki tetszik. Ami azt illeti nincs is :(
2011. jún. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy részeg volt és másnap jött rá a dolgokra. Lehet, hogy nem is vagy te annyira vonzó, mint hiszed.

Ha pedig még aznap felhívott volna vagy 10-szer, akkor ki lennél akadva, hogy nincs jobb dolga, mint rád akaszkodni és egy megszállottnak tartanád. Majd felhív, ha akar. Ugyanakkor te sem halnál bele, ha felvennéd a telefont.

2011. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!