Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen okok miatt szakítottato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okok miatt szakítottatok már?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy ki milyen okokk miatt szakított már, és csak nálam van az hogy minden kapcsolatom csak úgy "kihűl"?


Nemet, kort íjatok légyszi, és hogy mennyi ideig voltatok eggyütt!! Köszi


2011. jún. 28. 21:30
 1/9 anonim válasza:
Persze hogy van olyan hogy egy kapcsolat kihűlt, nekem is ez volt.. 5 hónapig voltunk együtt 16/L
2011. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Megcsalt.

Kihűlt.

Beleszerettem az öccsébe.

2011. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A történet több évvel ezelötti de idevág!


A férjem buszsofőr volt, és sokat dolgozott a 173E,7E (akkor még piros hetes) vonalon! Egyik nap úgy döntöttem hogy ki megyek hozzá a 173-as újpalotai végállomására és meglepem egy kis pörköltel a pihenő idejében! Tudtam, hogy melyik busszal volt kint (rendszám alapján, egy régi ikarus volt egyébként), szóval elsőre nem láttam a buszban de a busz elején lévő titkos gombal kinyitottam az első ajtót (ezt még ő mutatta meg jó pár éve, és ez is lett a veszte)! Fölmentem buszra és pont akkor láttam meg, hogy a csukló mögötti részen egy csaj ül az egyik széken és a férjem épp a p*náját nyalja! Ezután volt egy kis orditozás, és hát így váltunk el!


35 N a volt férjem pedig 38 F


üdv!

2011. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
b u z i volt, kiderült 1,5 év 20L
2011. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hűű... a harmadiknak üzenem: nagyondurva lehetett.. többieknek is köszi
2011. jún. 28. 21:59
 6/9 anonim ***** válasza:

3 év után 1 hónappal ez előtt bejelentette h. hagyni akarja ezt az egészet. Stílusosan Facebookon :D... 3 év után.

De az ok (látszólagos "fiatal vagyok még"-en felül) Kitettek a melómból és mondtam neki h. akkor mostantól gatyaszűkítés, ergo nem megyünk annyit erre arra, nem költök úgy rád mint eddig. 1 hónapig bírta... Most azzal a taggal d.g aki a városi Plazát építi. Neki biztos van elég pénze :D


Isten óvjon mindenkit az ilyen lotyóktól...


Puszi

22/F

2011. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnállak, remélem kímélni fognak téged az ilyen csajok...sok sikert!! Puszi
2011. jún. 28. 22:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát azt énis :D

Ja és még egy. H a kihűl az azért van mert nincs jövője... Az igazinál másképp lesz ezt garantálom. Még így "frissen csalódva" is :P


Sikereket

2011. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

egyszer szexnél kiderült,hogy a sráctól valahogy elkap az undor.szakítottam kb azonnal.(nem volt kémia).

egyszer azért mert nem voltam szerelmes

egyszer meg mert kihűlt a dolog 2év után...sajnos velem többször szakítottak,és azok jobban fájtak... 24n.

2011. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!