Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni azért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni azért, hogy elfogadjam a testem úgy, ahogy van?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy hiába fogyok, nem tetszem magamnak.


A jelenlegi súlyom 53 kg(173cm). Ami szerintem is ideális(ez a vicc), vagyis lehetne több, de mégis az agyamban az van - főleg miután belenézek a tükörbe -, hogy lehetnék még vékonyabb. Egyáltalán nem látom azt, hogy vékony lennék. Sőt. Néha elég nagydarabnak látom magam a tükörben.



Úgy gondolom, hogy amíg magamnak nem tudom úgymond bemagyarázni, hogy jól nézek ki, addig nem is tudok normális párkapcsolatot kialakítani senkivel, ugyanis folyton ez a megfelelési kényszer lenne rajtam.


Köszönöm a segítséget.


2011. jún. 28. 22:01
1 2
 1/13 Dexy ***** válasza:

Orvoshoz!

Ha valaki szeret, a hibáiddal együtt fog szeretni. Ezt komolyan mondom!!

Senki sem tökéletes, a 173-hoz, 63 kg a normál +/-

Te nagyon vékony lehetsz.

2011. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
173cm töl a sovány test suly az a 50és 50alatt karcsu50-60 pont jo a tessulyod jolnézel ki ne agodj:)
2011. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg nem látszik, hogy ennyi vagyok. Vagyis mostanában mondogatják már, hogy többet azért ne fogyjak, de még mindig van rajtam mit fogni, úgy hiszem. Szóval egyáltalán nem vagyok gebe, azért mások szemében sem. Ja, és nem fogyókúrától fogytam le. Viszont fogytam, ami tény, és még így is nagydarabnak látom magam.:/
2011. jún. 28. 22:11
 4/13 anonim ***** válasza:

Mitől fogytál le?


Szerintem sokat jár strandra, ott úgyis megnéznek majd, az tuti meghozza az önbizalmad.

2011. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Raksz fel képet:)? természetesen fej nélkül.

22/N

2011. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vagy ha csinálsz sok szexi képet magadról magadnak az is nagyon jó ötlet. Látni fogod, hogy szép vékony vagy.
2011. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jól figyelj rám. Akin nincs mit fogni, azt girnyónak hívják. Szerintem jobb, ha egy kicsi husit lehet fogni rajtad, minthogyha a belső szerveid pontos alakját, méretét, és tartózkodási helyét lehetne feltérképezni egyetlen érintéssel. Én azon az állásponton vagyok, hogy amennyiben csontvázat akarok fogdosni, akkor felmegyek a biosszertárba.
2011. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, és 16/F
2011. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok. Egyébként három hónapja szakítottam a párommal. Akkor voltam 63 kg. Egy hete a barátnőim tömik belém a kaját mikor találkozunk, így felszedtem 3 kilót. Vagyis 50 kiló voltam, és akkor látszódtak kicsit a csontjaim. Hogy őszinte legyek, akkor éreztem magam a legjobban.:/ Szerintem a magasságom is közrejátszik abban, hogy ilyen nagydarabnak érzem magam.
2011. jún. 28. 22:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Magas lány soha nem hátrány, ezt jegyezd meg :) Csak magassarkúban ne legyen magasabb nálam, mert az para :D :D Mondjuk 182 centit ritkán übereli egy lány.... :D
2011. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!