Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk nem mernek a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk nem mernek a normális távolságtartó lányoknak udvarolni? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
16 vagyok, én nem vagyok olyan rib@ncos mint a mai lányok többsége. Nagyon félek, hogy soha nem megyek férjhez.
2011. jún. 29. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ha már 16 évesen férjet akarsz nem is lesz barátod egy jó darabig :D
2011. jún. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

mióta egy ilyen lány utasított el azóta nem!

20/F

2011. jún. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

De mernek...Viszont nem mindegy, mennyire távolságtartó. Mert ha annyira, hogy ha be is jönneki az adott fiú aki udvarol neki, azzal is olyan rideg mintha le akarná koptatni, akkor az nem jó. Abból az jön le, hogy nem akarsz tőle semmit. Ha tetszik valaki, attól még hogy lány vagy neked is kell tenni valamit, nem játszani az elérhetetlent. Legalább egyértelműen a tudtára kell adni, hogy akarsz tőle valamit...remélem érthetően fogalmaztam.


18/F

2011. jún. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Alapjában véve jobban bejön, ha valaki inkább távolságtartó, ennek ellentéte akár el is riaszthat... de azért legyél kedves, lehessen veled jókat beszélgetni :P


17/f

2011. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért a r*bancos és a távolságtartó között ott van az arany középút. Te futnál valaki után, aki elutasító veled és úgy érzed, a szimpátiáját nem tudod megnyerni, akárhogy próbálkozol? Ugye, hogy nem. Attól nem r*bancos valaki, hogy fogadja a bókokat és reagál a közeledésre.
2011. júl. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nah, én is pont így vagyok, mint te. :D

Picit olyan érzés, hogy amint a srácnak valamilyen erőfeszítést kéne tennie, visszavonulót fúj.

A férjhez menéstől meg még ne félj, addig van egy kis idő. :) ;)

16/L

2011. júl. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Aki a ribanc(os) stílusú csajokat szokta meg, az a "távolságtartást" visszautasításként éli meg, ilyen egyszerű.

Minek fussam a köröket, ha a másik lány helyből levágja a szitut és jön?

34/F

2011. júl. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem jobban bejonnek azoka lanyok akik NEM rib@ncosak ahogy teirtad
2011. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
elozo komentelo 16/f
2011. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy kicsit magadnakvaló vagy? Esetleg olyan szófukar, titkolózós, már-már a pasikat undorral néző lány?


Amúgy cuki vagy, hogy azon aggódsz hogy férjet nem találsz :-)


Nem akartalak ám megbántani, és a kérdésre is válaszolok:

Én konkrétan merek a távolságtartóaknak is udvarolni. Úgy is elérem, amit akarok. Bár volt már rá példa, hogy egy álszent ribi, önző dög lány keresztbe rakott (annak a csajnak a barátnője, akit akkoriban fűztem), de végül győztem :D


21F

2011. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!