Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Elég bonyolult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Elég bonyolult helyzet? Van kedved segiteni?

Figyelt kérdés

16éves lany vagyok. sokan mondjak,hogy szép vagyok,stb,sok helyes srac is mondta mar,vagy utalt rá. nagyon jol esik,de én még ettől picit önbizalomhianyos vagyok,de igyekszem leplezni. mielőtt még barki jönne azzal,h bekepzelt vagyok,vagy ilyesmi,szo sincs erről.

szóval van egy helyes srac. nem az a mindenki alompasija,de helyes. főleg belülről szerettem meg. olyan menő féle:D nem az a hudemenő,dehat van egoja...viszont tud kedves is lenni. tudja,h en nekem tetszik ő,és ezert ő most ugy erzi,h fölöttem jar...eleg szar erzes. es hat akk mikor ottvan,mindig hulyesn erzem magam,mivel tudja...

csakhogy őneki lehethogy külsőleg tetszek,de asszem teszik neki egy masik csaj,de őneki szerintem a belsoje. egyik reszt abbol,h a csaj is nagymenő(pedig nem is olyan szep-tudom,hogy nem ez az elsődleges,eddig mar sikerult eljutnom:)) és en meg olyan visszahuzodobb lettem,miota megtudta,h szeretem. ő pedig sztem elvezi,de nem bunkoskodik,csak hat rossz nezni,ahogy probalkozik flörtölni azzal a masik lannyal...szeretnek megvaltozni. nem csak az ő kedveert,hanem ugy,h magamat is elfogadjam,mert ez a kis szolidka nem én vagyok. en mindig nagyokat szoktam nevetni a tarsasagba,én szoktam lenni az egyik legnagyszajubb(nem bunkosan) és azota az eset ota,szinte pici önbizalmam sincs. eleg ebből:(( mar nembirom:((


2011. júl. 1. 20:31
 1/8 A kérdező kommentje:
jaj,azt kihagytam,h par nap mulva megint összefutunk baratokkal. mikent kellene viselkednem? lazan? kerüljem? ugyhogy ne feltünöen,csak igyekezzek ne a közelebe lenni? vagy dumaljak vele? mar nemtudom mit tegyek,mert azt mondta multkor az egyik sracnak,hogy az a csaj csak barat neki-en is hallottam
2011. júl. 1. 20:34
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgess vele. Legyél olyan, amilyen valójában vagy. Ne játszd meg magad. Nem kell kerülnöd.
2011. júl. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de attol felek,h ő élvezi a helyzetet,h énnekem tetszik ő,és csak ugy örömét leli benne,h kinoz...amugy nem oylan tipus,de azert egy kicsit el tudom rola kepzelni...
2011. júl. 1. 21:17
 4/8 anonim válasza:

"Mit tehetnék? Elég bonyolult helyzet? Van kedved segiteni?"


Nincs.

2011. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne változz meg napról napra, az csöppet feltűnő lenne. Felejtsd el a pasit, csak ki akar használni azok alapján, amiket írtál. Ne hagyd, hogy játsszon veled. Kicsit tényleg kerüld a társaságát, menj el olyanokkal szórakozni, akikkel jól érzed magad. Ha láthatólag már nem érdekled őt, akkor vagy békén hagy, vagy ha tetszel neki, utánad megy. Te ismered őt, ne engedd, hogy ennyire behálózzon.
2011. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolso,igazad van,köszi szepen,amjd igyekszem:)
2011. júl. 1. 21:44
 7/8 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan menj el abba a buliba és tégy úgy mintha ott sem lenne :) legyél olyan mint máskor, nevess nagyokat, beszélgess másokkal élvezd a bulit! Ha tényleg tetszel neki akkor fel fog figyelni rá h nem keresed a társaságát, érdekessé fog válni neki a helyzet és lépni fog :) de ha nem tetszel neki nem fog lépni és neked pedig nem éri meg ezen rágnod magad...flörtölj te is másokkal abban nincs semmi rossz :D
2011. júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké,majd igy fogom csinalni:D csak meg ha erdekes is lennek neki,egy pici szinten felenk is ,ugyh ez egy olyan bonyolult emberke,h mar kikészit:d na mind1,a lenyeg,h en jol erezzem magam.
2011. júl. 1. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!