Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetértesz ezzel az állítássa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértesz ezzel az állítással? (lent)

Figyelt kérdés

A normális pasik olyanok, mint a wc-k: vagy foglaltak, vagy undorítóak.


Kezdem sajnos azt hinni, hogy a "jól karbantartott véce" XD ritkább, mint a fehér holló. :D

Sok pasi próbálkozott nálam, és vagy kiderült, hogy már van csaja csak unatkozik, vagy hogy nagyon elhanyagolja a külsejét, vagy drogos/rendőrségi ügye volt/ súlyos beteg... és sorolhatnám tovább, a paletta végtelen.

Normális, helyes, szingli srácok, tényleg csak a ködös álmokban léteznek? :D Nem akarom elhinni... :D


2011. júl. 1. 23:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Talán túl szűkre szabod a "normális" határait.
2011. júl. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát már foglalt vagyoK:D

18F

2011. júl. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne csak másban keresd a hibát.
2011. júl. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem csak másban keresem...csak kezdek belefáradni, hogy mind ilyen "kapcsolathősök" akarnak találkozni velem, akikről kiderül, hogy van nőjük, ill. függnek az extől.
2011. júl. 1. 23:26
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy. Mongyuk az én környékemen rengeteg halyes pasi van de sajnos egyszerre nem járhatok mindegyikkel, csak eggyel, deha lehetne minden lárnék. Ne gondolj Ku_vának de én sok közül válogathatnék. 16/L
2011. júl. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*helyes, *mindel, *járnék
2011. júl. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A jó nők is olyanok, mint a budi, vagy foglalt vagy le van szarva.
2011. júl. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
én kisvárosban lakok ... és úgy látszik, kifogtam hogy pont itt csak zűrös emberkék vannak O___o
2011. júl. 1. 23:32
 9/13 A kérdező kommentje:
az bosszant, aki foglalt, miért nem törődik a párjával inkább, és próbálja megoldani azt, ami nem jó?
2011. júl. 1. 23:33
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát én szabad vagyok, ha gondolod írj privit és legfeljebb elbeszélgetünk... :)
2011. júl. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!