Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy néha, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy néha, hogy semmi nem jön össze és egyedül fogtok megöregedni?

Figyelt kérdés
Olyan szar érzés... :)
2011. júl. 2. 01:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Jah!

Néha vannak Nekem is sz ar napjaim! :)

De Én tudom ,hogyha vén kujon leszek akkor addigra a sok sok spórolt pénzemből veszek magamnak fiatal 16 éves feleségeket thai földről! :) Szal tudom hogy nem leszek egyedül,ergo:pozítívan állok a dolgokhoz! :)

2011. júl. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Igen, aztán rájöttem, miért sikerül egyeseknek, nekem nem. Elkezdtem követni a technikájukat, a saját egyéniségemre szabtam és sikerült :)

Kapd el az olyanokat magadban, hogy "neki bezzeg összejön, pedig..." és a pedig utáni részre figyelj, ott a kulcs.


A legjobb barátnőm 24 éves volt és nagyon kiborult, hogy neki soha nem lesz senkije. Éppen aznap derült ki kiszemelt lovagjáról (a fiú semmit nem tudott), hogy házas. Mondtam neki, hogy OK, akkor menjen el a lovagjához, álljon elé és amíg ruha van rajtuk ne jöjjön el. Nagyon szenvedélyes pár hónap volt, azóta már normális viszonyok között él a "hercegével". Az a kaland megnyitotta neki a siker kapuját.

2011. júl. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Igen, éreztem, de nem is egyszer. Lassan beletörődöm, hogy egyedül maradok. Aztán vagy bejön vagy nem. Megpróbálok egyedül boldog lenni.


02:26, azért egy házasságot nem kellett volna elcseszni pár hónap kedvéért. :S


20/l

2011. júl. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én nem fogok, már benne vagyok...

34 ffi

2011. júl. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én nem érzem, hanem tudom. Soha nem fogok kelleni egy nőnek se, mert annyira ronda vagyok. 25/F
2011. júl. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

02.33

20 éves lányként nem korai még egy kicsit ilyet mondanod?

2011. júl. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:26!

Ne legyél ilyen pesszimista!A világ összes nőjét össze lehet szedni megfelelő dumával és gesztusokkal!Ha rosszul álsz a dolgokhoz egyből akkor persze hogy rosszul fog elsülni!Amúgy meg mindenkinek van egy hozzá illő társa!CSak meg kell találni!

2011. júl. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"A világ összes nőjét össze lehet szedni megfelelő dumával és gesztusokkal!"

Hozzátenném azt is, h a megfelelő férfinek :P

2011. júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

a megfelelőt a külsőségekre érted?

Én sem vagyok egy adonisz még is volt sok baráőm.

2011. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De akkor gondolom Quasimodo se vagy. Én meg igen.
2011. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!