Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kockahashoz automatikusan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kockahashoz automatikusan az üresfejűséget társítjátok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlenül, némelyik pasiból csak úgy sugárzik hogy idióta, ahogy bambul ki a fejéből...

egyébként ha meglátok egy izmos pasit nem az az első godnoolatom, hogy hú ez milyen sötét

2009. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
nem.egyaltalan.
2009. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha nagyon kockás és nagy felfújt állat akkor igen, egyébként nem.
2009. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Lehet alkat kérdése, és akkor nem. De ha divatboy öltözködés meg séróbáró-királycsávó frizura társul hozzá, akkor igen. Gusztustalanok az olyan gizda klón srácok.
2009. márc. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.Sőt a sport kitartást ad,ami általában nem az üresfejűeknek van.Ez egy közhely,én is edzek nagyon is mégse vagyok üresfejű,suliba járok és dolgozok.
2009. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ilyen szinten nem általánosítok. Ahhoz, hogy véleményt mondjak, mennyire üresfejű, beszélnem kell vele : )


Nani

2009. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A barátomnak is kocka hasa van,és mégis az egyik legerősebb suliba jár velem együtt :) Szóval nem :)
2009. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kockahas izomagy mind sőtét ugy ahogy mondod
2009. márc. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ez nagyon nagy hülyeség én is joggal tartom többre magam más embereknél tudásban, művészeti jártasságban, kreativitásban nem a hastól függ
2009. márc. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"izmos kocka has üres fej" kitudja még nincs összehasonlítási alapom de sosem lehet tudni

de mondjuk én is utálom az ilyenekt mivel szőkés hajam van és eredeti rám meg mindenki az moondja h buta vagyok pedig annyira nem:D:D csak néha:D:D:P

2009. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!