Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A bőrbetegségemből visszamarad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bőrbetegségemből visszamaradt hegeim a testemen visszataszítóak egy lány számára, vagy nem olyan vészes? 18/F

Figyelt kérdés

15 éves koromtól acne conglobata-m volt, tehát rohadt pattanásos volt az arcom, a hátam és a mellkasom. Most fejeztem be egy másfél évig tartó isotretinoin kúrát, amitől teljesen megszűntek a pattanásaim, de a hátamon és a mellkasomon maradt sok apró heg (arcom nem vészes), amik így kiemelkednek kicsit a bőrömből és messzebbről is látszanak, van amelyik vörös. Eddig nem is mertem a pattanások miatt ismerkedni lányokkal, de most ha csajoznék, akkor gond lenne? Pl. ha pólóban vagyok és végigsimítják a hátamat, akkor simán érződnek a hegek:S strandra sem merek menni, félmeztelenre sem mernék vetkőzni:/ Ezt ha egy lány észrevenné akkor visszataszító lenne neki, vagy nem?

Am a csajozás részével nem is lenne gond, csak ezzel. A haverjaim is mondják h jó szövegem lenne és nem értik mért nem szedtem össze eddig csomó csajt.


2011. júl. 2. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, hogy ha szerelem van a levegőben, ez egyáltalán nem gond. : )
2011. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez off, de ha érdekel és pesti vagy tudok egy jó bőrgyógyászt, én is heges problémával kerestem fel, bár az égésből eredő. Írj privit!
2011. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem biztosan nem zavarna. És ne keseredj el, ha több olyan válasz is fog érkezni, akit viszont igen. A lényeg, hogy meggyógyultál, a hegek pedig sokkal jobbak mint a nagy kelések. Tényleg légy egy kicsit bátrabb, és nyiss a csajok felé. Ha a stílusoddal le tudod hengerelni az embereket, nyert ügyed van! Sok sikert :) 15/L
2011. júl. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
egy betegség sosem gáz.Azt nem kell szégyellni.Ha látnád mennyi pattanásos arcú, vagy miteszeres arcú fiú és lány ismerkedik..vagy jár strandra.A zsíros,csillogó bőrről nem is beszélve.De ők igénytelenek.Nem ápolják a bőrüket.És mégis akkora magabiztosságuk és akkora egójuk van eszméletlen.Pedig igénytelen lusta emberek.Te nem vagy az.Te beteg voltál, és tettél érte hogy meggyógyulj.Szerintem, a hegekkel nincs baj.És minden lány megértené.De ha valami nagyon buta a lány akkor nem.De hát azzal felesleges is foglalkozni.:D
2011. júl. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hááát köszönöm a bíztató jellegű válaszokat, sokat segítetek nekem:)
2011. júl. 4. 19:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szimpatikus vagy neki, nem fog egy ilyen dolog számítani.
2011. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én az ilyen arcú pasikat mindig aranyosnak láttam. nem tudom miért :D
2011. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak hegeim.(sok és nagy, hasonlóan bőrbetegség miatt)

Nem tehetek róluk, ha ez zavarja a másik felet, akkor az csak érdekből van velem. Nyugodtan lehet keresni mást.

2011. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!