Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy MSN cím elkérős levélbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy MSN cím elkérős levélbe beleírom, hogy nem sűrűn szoktam ilyet csinálni, az alfás vagy inkább lúzeres?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. :))
2011. júl. 3. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Alfás!:D
2011. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alapból az lúzeres, hogy LEVÉLben az MSN címét... :'DD
2011. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát figyelj, 2. válaszoló...

Máshogy nem igen tudom. Azon a közösségi oldalon, ahol dumálgatunk, nincs neki kiírva.

Közszemlére meg nem fogom megkérdezni.

2011. júl. 3. 17:52
 4/7 anonim ***** válasza:
alfás,ha az jön le belőle a többi alapján,hogy azért máshogy szoktál ismerkedni. lúzeres,ha az ellenkezője:D
2011. júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
eleve az lúzeres hogy igy ismerkedsz. mondjuk ha van stilusod hozzá akkor nem. ha odairod azt hogy nem sürün csinálsz ilyet, az azt mutatja hogy érdekel hogy mit gondol, és az alfahímek leszrják hogy mit gondol a csaj örüljön hogy megkapja őket...
2011. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
írd ki a saját üzenőfaladra h adja meg az msn címét :D az ríl
2011. júl. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok! én úgy értettem, hogy élőben lenne "legalfásabb", jobban értékeli a lány, hidd el!
2011. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!