Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közelítsek az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek az emberek felé ha néhány roh@dt lelkű megutáltatta velem a legtöbb embert?

Figyelt kérdés

Ez az eset középsuliban volt. Szoktam teát csinálni. Egyik nap szinte éreztem a rosszindulatot az osztályban. Szinte várták, hogy beleigyak. Odamentem egyik "barátnőmhöz" és megkérdeztem, hogy miért ilyen furcsa mindenki, (ha nem kérdezem tuti nem mondta volna magától). Erre mondta, hogy mert beleköptek a teámba. Ezután leültem, vártam pár percet, aztán kiöntöttem a csapba.


Volt amikor egyik rossz minőségű ajtót becsuktam és aztán kinyílott. Azok a rib@ncok állandóan azt szajkózták, hogy miért nem lehet becsukni az ajtót. Legszívesebben képen vágtam volna az egyiket, de akkor még én lettem volna a rossz... Ehelyett csak kimentem és bevágtam az ajtót. Erre a kis roh@dék utánam szólt, hogy milyen jó, hogy most be tudtam csukni az ajtót. És pont a születésnapomon volt ez... :(


Nem csak ezek voltak a szemétség amiket csináltak velem, sok kis apró dologgal igyekeztek minél jobban kikészíteni, tönkretenni idegileg, ami sikerült is. Emiatt egyik ismerkedés alkalmával szociálisan retardáltnak neveztek, de ezek után csoda?

Most ott tartok, hogy egyszerűen utálom az embereket amikor előjönnek ezek a "kedves" emlékek. Hogyan lehet így ismerkedni? Gondolom azt mondanom sem kell, hogy nincsenek barátaim. De talán jobb is!...


És akkor ezek után legyen önbizalmam vagy bízzak meg bárkiben is...


20/l


2011. júl. 3. 19:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
6%
Nem vagy egészen véletlenül randa? Ez szokott a dolog oka lenni.
2011. júl. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

majd ha megismerkedsz olyan végletekig kib*szottul jóarcz emberekkel mint amilyen én is vagyok, megváltozik a véleményed. addig meg vegyél egy kutyát

19/F

2011. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Állítólag szép vagyok. Nem külső ok miatt b@sztattak, egyszerűen csak nem tudták elviselni, hogy élek. :S
2011. júl. 3. 19:07
 4/23 anonim ***** válasza:

Akkor rosszul pozicionálódtál. Minden osztályban van egy céltábla...


24/F

2011. júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
19:08, de miért mindig mindenhol én? Mivel váltom ezt ki belőlük? Amikor szinte szóba sem álltam velük ha nem kérdeztek. Amikor kérdeztek akkor meg megpróbáltam normális lenni.
2011. júl. 3. 19:10
 6/23 anonim ***** válasza:
Csak azzal a pár rothadtlelkűvel ért ilyen rosszaság? Mert akkor elég csak őket megutálni, esetleg a hozzájuk nagyon hasonlókat :D
2011. júl. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

19:08 vagyok

Tudom mit érzel, én is ebben a pozícióban voltam.


Had mondjam el hogyan éltem meg/oldottam meg:

A gimit nehéz volt átvészelni, sokszor szivattak engem is, barátom nem nagyon volt. De végül csak vége lett. A gimi után próbáltam profitálni abból, hogy nagyon egyedül vagyok. Sokkal könnyebben tudsz a feladataidra és a céljaidra fókuszálni mintha állandóan lennének emberek akikkel foglalkozni kell. Egykét éve úgy vettem észre, hogy az embereknek benőtt a feje lágya, elkezdtünk besélgetni majd összejárni stb. Végül mára már jól kijövök mindenkivel, a múltat pedig betudtam a középiskolában dúló hormonviharnak.


Remélem jobbra fordul a sorod, ha akarsz beszélgetni esetleg akkor írj nyugodtan egy privit.

2011. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ezért kell az embernek átmenni veszélyesbe. Vagy széttépni a könyveiket. Ruhájukat.
2011. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzeted.Engem középiskolában nap,mint nap megvertek.Állandóan piszkáltak valami miatt.Többnyire azért,mert más zenét hallgattam,mint a többiek.Beszólogattak,elvették a kajám stb stb.Volt olyan is,hogy tesi óra után amikor már le voltam izzadva kvittek a hóra.Persze megvárták amíg alsógatyára vetkőzök...

Aztán jött egy új suli.Ott csak simán az újfiúra szállt rá az egész osztály,na meg a tanárok is.

Ezután a meló.Hát persze,hogy ott is a legfiatalabbat akarta mindenki csicskáztatni.Utána néhány "barát" használt ki piszkosul.Elvárták,hogy segítsek nekik,én hülye meg segítettem is.Vissza nem kaptam semmit.


Nem tudok megbízni senkiben,talán két ember van akiket a barátomnak mernék nevezni,de bennük sem bízom teljes mértékben.Sőt.A családtagjaimban sem.Nehezen boldogulok a párkapcsolatok terén is.Minden nehezebb.Több lány is hülyített az évek alatt,ezért ha egy lány kedves hozzám,máris valami hátsó szándékra gyanakszom.


Nem tudom,hogy mit lehetne tenni,segíteni sem tudok.Mindenesetre nem vagy egyedül ezzel a problémával.

22/f

2011. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

19:14 Az a baj, hogy harci helyzetben mindig az erősebb oldalra áll mindenki, senki se mellém. Egyszerűen félnének, hogy őket is megutálnák.


19:15 Ugyanezekkel az emberekkel nem tudnék kibékülni, sosem tudnám elfelejteni nekik. Keresek inkább másik társaságot ha igényem lesz rá.


19:17 Sajnálom. Nem igazán vigasztal, hogy vannak sorstársaim. Remélem egyszer találunk valakit aki Őszintén szeret.


Nem értem, mire jó ez a gonoszság?

2011. júl. 3. 19:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!