Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A világ legszerencsétlenebbjén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A világ legszerencsétlenebbjének érzem magam, mi lesz így velem?

Figyelt kérdés

2x voltam szerelmes életemben. Nagyon ritkán leszek az, de ha igen, akkor nagyon mélyen. Mindkét szerelmem elhagyott. Az első azért, mert hisztis voltam. A másodiknak nem voltam elég jó. A hisztiből kinőttem a második kapcsolatra.


De pocsék egy érzés, amikor azt érzem hogy senkinek nem kellek. Illetve rengeteg fiú körbevesz és udvarol, de egyik sem érdekel engem. Már hónapok óta hagyott el a második, de még mindig szeretem és reménykedek :(

Fűz most egy másik lányt, akit ráadásul nyaralni visz.


Az volt a baja velem, hogy túlságosan szerettem őt, kimutattam neki az érzéseimet. Mindig őszinte voltam vele, hűséges, senki másra nem néztem rá. Ahogy megismertem őt, és a közös barátaink is mind azt mondták, hogy ilyen lányra lenne szüksége mint amilyen én vagyok: Szerető, romantikus, hűséges, őszinte, stb.


Szerintem megijedt tőlem, ezektől az érzésektől és ezért is hagyott el, mert ő nem érezte azt amit én éreztem :(:(

Ő olyan hogy több hónap kell neki az érzések kialakulásához, nála nem megy egyik pillanatról a másikra. Együtt voltunk 2 hónapig .. :( És ez annyira rossz érzés nekem :(

Fiatal vagyok még, ez igaz, de csak pofonokat kapok az élettől kapcsolatok terén, és én ezt nem bírom tovább.


Az elsőt évekig nem bírtam elfelejteni, ÉVEKIG! Majd jött a második, aki iránt többet érzek mint az első iránt, és ismét pofon.

Magam körül meg látom a sok boldog embert, és fogalmam sincs mit csinálnak, hogy csinálják, hogy ennyire sikeresek a párkapcsolatai..


És hiába mondja azt bárki, hogy találjak valami elfoglaltságot, nem tudok, mert bármit csinálok, eszembe jut ez a rossz érzés :S Az esték a legborzalmasabbak, mert rosszul alszom, alig alszom, vergődök az ágyban, és éjszaka arra kelek fel hogy sírok...


23/L


2011. júl. 3. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Na ébredjél màr fel, 2 hónap az nem nagy idõ, hogy ennyire belezùgjàl.

Nem érdemli meg, hogy egy percet is szomorkodjàl miatta. Hidd el nagyon sok fiù van,akinek ilyen lànyra van szüksége, mint te vagy. Majd ràjössz, hogy most amit teszel egyàltalàn nem jó. Felejtsd el a francba, hiszen màr màssal jàr.

2011. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hogy 2 hónap, de egy nap alatt bele lehet szeretni akárkibe! Könnyű mondani hogy felejtsem el, azon vagyok már mióta .. :S
2011. júl. 3. 19:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Kicsit társfüggőnek tűnsz.És ez nem jó.
2011. júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám!:( Én 1 hónap után szerettem bele, és amikor a tudtára akartam adni, közölte hogy részéről ennyi volt, ő nem akar velem komoly kapcsolatot. (Közös ismerősöktől megtudtam, hogy igazából nem voltam neki elég jó)Ez másfél éve történt. Igazából nem tudom mit lehet ilyen helyzetben tenni, én folyamatosan azt mondogatom magamnak, hogy nem érdemel meg, nála ezerszer jobbat találhatok. De azt kell hogy mondjam, ez nem válik be sajnos...
2011. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is ettől félek... :'(

Bezzeg neki már más van ... :@ :(

2011. júl. 3. 19:29
 6/8 anonim ***** válasza:

"De pocsék egy érzés, amikor azt érzem hogy senkinek nem kellek. Illetve rengeteg fiú körbevesz és udvarol, de egyik sem érdekel engem."


pihenj..pocsék érzés, ha senki sem kell, semmi sem érdekel

2011. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akik engem érdekelnek, azok átnéznek rajtam .. bezzeg mindenki másnak kellenék :/ Így értettem.
2011. júl. 3. 19:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztosan nem könnyű, de azon ne rágd magad hogy másnak sokkal jobb, mert az hogy mit látsz csalóka lehet.

Az hogy mennyi ideig szomorkodsz miatta, az tőled függ. Van aki könnyebben túlteszi magát, van aki nem.


Én is hasonló helyzetben vagyok, illetve rosszabb mert én okoztam magamnak: szakítottam a barátnőmmel (régebben), azóta nem találok olyasvalakit aki tényleg szimpatikus lenne. A családommal nagyon jól megvagyok, a munkahelyemen is minden oké, csak egy párkapcsolat hiányzik, de nagyon. És nem csak a szex miatt.


Szerintem kicsit légy türelmes, fogsz találni valakit, aki megfelel az elvárásaidnak.


25F

2011. júl. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!