Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 30 ev koruli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 30 ev koruli ferfi azert vesz maganak BMWt, mert csajozni akar, vagy azert, mert egyszeruen szereti a BMWket?

Figyelt kérdés
(aki nem kepes normalisan valaszolni, az inkabb ne is irjon semmit; ez csak egy egyszeru kerdes, ami eszembe jutott)
2011. júl. 3. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Általában mindkettő.
2011. júl. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehet az van, hogy szereti a BMW-t lehet azis hogy csajozni akar vele, de lehet azis, hogy csak az az egyetlen auto ami jól néz ki :D
2011. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az a csaj, aki azért fog vele járni,mert bmw-je van, az olyan is.. dehát, nektek ez kell.. tessék élvezni..
2011. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy mert McLarenre nem futotta.
2011. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sztem ő jobban meg tudná ezt válaszolni, mint mi.
2011. júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel én nem ismerem személyesen, és az emberek sok félék, minden lehetséges, lehet hogy csak villogni akar vele mindenki előtt, az is lehet hogy csak az autó tetszik neki annyira, a harmadik lehetőség: is-is, de hogy ezek közül melyik a valós, max valami haverjától tudhatnád meg, de még az sem biztos.
2011. júl. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kovpet ***** válasza:
Mert van egy benzinkútja is :)
2011. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen BMW-t vesz.
2011. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jah a BMW az egyetlen szép kocsi nem mondom. :)

Van aki azért veszi mert az tetszik neki. Kinek, hogy....

De azt, hogy valakinek minek 8 db autó azt nem értem.

2011. júl. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem mert nem normális.
2011. okt. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!